top of page

OŠETŘENÍ

Vítejte ve světě luxusního pocitu a celkové relaxace.

Výjimečná ošetření obličeje a těla pro ženy i muže v SILKY SALONU jsou navržena tak, aby odbourávala stres a zároveň přinášela hedvábnější pleť. Odrážejí více než 20 let výzkumu psychologických a fyziologických důsledků stresu, a v boji proti tomu může smyslová terapie hrát důležitou roli.

Nejdůležitější jsou produkty obsahující tradiční čínské bylinné extrakty, které podporují tok energie, krve a vody ve Vašem těle, a tím pomáhají obnovit rovnováhu Vašich fyzických a duševních procesů. Výsledkem je okamžité zlepšení textury pleti a rozjasnění, stejně jako pocit celkového obnovení a posílení.

Kosmetické ošetření .jpg
Péče o pleť

Péče o pleť pro ženy

Pro Vyčištění
ikona-time-25x25-a.png
90 min.
ikona-cena-25x25.png
2 690 Kč

Ideální ošetření pro problematickou pleť se známkami stárnutí. Je tedy zaměřeno na důkladnou očistu pleti, ale poskytuje také prevenci namáhané a stresované pleti. Rituál Saho, zaměřen na dvojí čištění a dvojí hydrataci, poskytuje veškerou péči zahrnující preventivní a komplexní ošetření pleti. Je zde použitá rozjasňující, čistící maska, která problematickou pleť okamžitě zklidní a připraví jí na regeneraci v oblastech se sklony ke znečištění a zánětlivým projevům. Zejména závěr této péče je zároveň aromatickou a relaxační terapií, která zanechává pocit hedvábné čistoty, svěžesti a hydratace. 

Pro Rozjasnění
ikona-time-25x25-a.png
90 min.
ikona-cena-25x25.png
2 890 Kč

Účinné ošetření matné pleti bez jasu. Vrací záři unavené pokožce, obnovuje její ztracenou vitalitu a svěžest. Speciální Rozjasňující maska mění unavenou a matnou pleť v zářivou a jasnou, minimalizuje tmavé kruhy, skvrny v důsledku stárnutí. Masáž SENSAI podporuje odplavování škodlivých toxinů a poskytuje pleti pocit úlevy, prokrvení a následného projasnění. Díky molekulám císařského japonského hedvábí Koishimaru obsaženého v každém z našich produktů, bude Vaše pleť v okamžiku prozářená a plná života. 

Pro Zpevnění a Hydrataci
ikona-time-25x25-a.png
90 min.
ikona-cena-25x25.png
3 090 Kč

Intenzivní ošetření pro obnovení vitality unavené pleti, které jí vrací plnost a pružnost. Redukuje jemné vrásky v obličeji i dekoltu a dodává pleti mladistvý a zářivý vzhled. Speciální Zpevňující maska zvyšuje kvalitu kolagenu a obsah kyseliny hyaluronové a použití zpevňujícího papíru umocňuje vypnutí pleti. Výjimečná masáž SENSAI dokonale zlepší krevní oběh, zvyšuje energetickou účinnost ošetření a podporuje její rychlou regeneraci. Zklidňující vůně patentovaného Aromatického komplexu III Vám zajistí po celou dobu ošetření smyslný pocit relaxace. Vaše pokožka se bude cítit zcela oživená, pružná, s viditelným zpevněním a pocitem hluboké hydratace. Závěrečný rituál tohoto ošetření Vás přenese veškerými smysly do hedvábného světa SENSAI. 

Pro Vypnutí
ikona-time-25x25-a.png
90 min.
ikona-cena-25x25.png
3 290 Kč

Intenzivní péče se speciálním zaměřením na povadlé kontury obličeje. Rituál Saho, nadčasová 3D vypínací maska a unikátní, účinná masáž, zajistí okamžité zpevnění pokožky. Toto ošetření podporuje rychlou aktivaci tvorby kolagenu a elastinu v pleti obličeje i dekoltu a zpomalení jejího biologického procesu stárnutí. Závěrečný relaxační rituál pomocí speciálních produktů s vysokou koncentrací jemného japonského hedvábí, zajistí Vaší pleti okamžitou jemnost, vyhlazení a dokonalý vzhled. 

Proti Vráskám
ikona-time-25x25-a.png
90 min.
ikona-cena-25x25.png
3 890 Kč

Hloubkové ošetření, určené pro zralejší pleť, je zaměřeno na intenzivní vyhlazení vrásek a probuzení okamžité regenerace pleti. Poskytuje také velmi šetrnou a účinnou péči unavené pleti, která vyžaduje individuální ošetření. Speciální masky, pečlivě vybrané dle stavu a typu Vaší pleti, bojují proti viditelným známkám stárnutí, pomáhají účinně vyplnit vrásky zevnitř a poskytují detoxikaci namáhané a unavené pleti na obličeji a krku. Během ošetření pracují speciální aktivní složky těchto unikátních produktů v pokožce, které jsou vysoce účinné při podpoře syntézy kolagenu ve fibroblastech a odbourání katecholaminu (stresového hormonu) z každé buňky pro okamžitý a trvalý efekt. Díky kombinaci technologií a sofistikovaných relaxačních technik tohoto výjimečného ošetření budete mít pocit nekonečného odpočinku a vitality. Na pleti jsou ihned vyhlazeny jemné vrásky a Vaše pleť má tak okamžitě zářivý a mladistvý vzhled. 

Extra Intenzivní ošetření
ikona-time-25x25-a.png
90 min.
ikona-cena-25x25.png
4 290 Kč

Intenzivní terapie k uvolnění a relaxaci pro dosažení energičtější a revitalizované pleťi, za použití Extra Intensive řady. Při ošetření aplikujeme naši prestižní EXTRA INTENSIVE MASK originální masážní technikou, která léčí mysl, pleť a tělo a současně přináší pleti pevnost a zářivost. 

Luxusní ošetření Ultimate
ikona-time-25x25-a.png
120 min.
ikona-cena-25x25.png
4 990 Kč

Díky dlouholetým vědeckým výzkumům značka SENSAI vyvinula prvotřídní a nejluxusnější řadu Ultimate. Tato unikátní řada poskytuje nadčasový a jedinečný zážitek z terapie zahrnující komplexní péči a to nejlepší z technologie SENSAI. Dokáže se přizpůsobit potřebám pleti bez rozdílu věku. Produkty obsahují Sakura Eternal komplex, který pomáhá dodat pleti bezchybný vzhled, a jsou prodchnuté příjemnou, svěží květinovou vůní připomínající Sakuru v plném květu. Ošetrení Ultimate je zaměřeno na hluboké vrstvy pokožky a probudí tak její celkovou regeneraci. Spojením výjimečných patentovaných textur a technologií se budete cítit jako znovuzrození. Hedvábný dotek luxusní dvouhodinové péče Ultimate navrací Vaši pleť zpět v čase. 

Intenzivní ošetření očí
ikona-time-25x25-a.png
30 min.
ikona-cena-25x25.png
1 690 Kč

Jedná se o koncentrovaný doplněk ošetření proti vráskám, pro povislou pleť, s tmavými kruhy pod očima a dalšími příznaky stárnutí očního okolí jako nejvíce citlivé oblasti obličeje. Obnoví svěží, mladistvý vzhled, a vymaže působení času.

Pro Vyčištění - Expres
ikona-time-25x25-a.png
60 min.
ikona-cena-25x25.png
1 890 Kč

Ošetření určené pro mladistvou pleť se sklony k problematice a nevyváženou tvorbou kožního mazu. Spojením unikátního dvojího čištění SENSAI a speciální gelové čistící masky se stává toto ošetření intenzivním, očistným a zklidňujícím rituálem pro Vaši pleť. Poskytuje tedy danému typu pleti veškerou potřebnou péči. Pleť je po ošetření vyčištěná, hydratovaná a připravená k regeneraci v problematických partiích. 

Pro Zpevnění a Hydrataci - Expres
ikona-time-25x25-a.png
60 min.
ikona-cena-25x25.png
2 390 Kč

Intenzivní ošetření pro obnovení vitality unavené pleti, které jí vrací plnost a pružnost, redukuje jemné vrásky a dodává pleti mladistvý a zářivý vzhled. Speciální Zpevňující maska zvyšuje kvalitu kolagenu a obsah kyseliny hyaluronové a použití zpevňujícího papíru umocňuje vypnutí pleti. Výjimečná masáž SENSAI dokonale zlepší krevní oběh, zvyšuje energetickou účinnost ošetření a podporuje její rychlou regeneraci. Zklidňující vůně patentovaného Aromatického komplexu III Vám zajistí po celou dobu ošetření smyslný pocit relaxace.

silky-pece-o-plet-pro-muze-980x300.jpg

Péče o pleť pro muže

Základní ošetření pleti pro muže
ikona-time-25x25-a.png
60 min.
ikona-cena-25x25.png
2 390 Kč

Nabízíme stejnou škálu ošetření obličeje také pro muže. Naše ošetření zahrnuje veškerou potřebnou péči včetně čištění, které je zapotřebí zejména pro mužskou pleť a jehož výsledkem je čistá a hladká pleť.

Relaxační ošetření proti vráskám pro muže
ikona-time-25x25-a.png
80 min.
ikona-cena-25x25.png
2 890 Kč

Intenzivní ošetření proti vráskám pro stárnoucí, unavenou pleť s nezbytnou speciální péčí. Speciální maska proti vráskám pomáhá účinně vyplnit vrásky zevnitř, posiluje unavenou pleť na obličeji a krku, pomáhá redukovat jemné vrásky a dodává pleti mladistvější a zářivější vzhled. Během ošetření pracují speciální aktivní složky této unikátní masky v pokožce, které jsou vysoce účinné při podpoře syntézy kolagenu ve fibroblastech pro plnější, mladistvější a zářivější pleť.

Péče o tělo
Masáže těla 3.jpeg

Péče o tělo

Základní péče o tělo (bez peelingu)
ikona-time-25x25-a.png
60 min.
ikona-cena-25x25.png
2 390 Kč

Účinná masáž produkty SENSAI zajišťuje dokonalou relaxaci svalům a aktivaci lymfatického systému. Pleť je díky kosmetice SENSAI obohacena o hedvábnou jemnost a hydrataci. Péče o tělo značkou SENSAI znamená účinné řešení v boji proti stresu, očistný rituál pro vaše smysly, při kterém lze zapomenout na každodenní starosti. 

ikona-time-25x25.png
Kompletní péče o tělo
ikona-time-25x25-a.png
90 min.
ikona-cena-25x25.png
2 890 Kč

Inspirováno pátráním po nekonečné kráse. Produkty SENSAI vytváří dokonale hedvábnou pleť, která obohacuje jedinečnou krásu každé ženy. Dopřejte si kompletní péči o tělo. Jedinečný tělový peeling poskytne pokožce okamžitou regeneraci a Vašim smyslům pocit uvolnění a relaxace. Následná celotělová masáž kosmetikou SENSAI příznivě působí na uvolnění svalů, regeneraci, zpevnění a okysličení pokožky. Pokožka těla je díky značce SENSAI hedvábná, vyživená a zkrášlená. Očistný rituál SENSAI Vám dodá novou energii, vitalitu a pocit svěžesti a hebkosti.

ikona-time-25x25.png
Kompletní péče o tělo a obličej
ikona-time-25x25-a.png
120 min.
ikona-cena-25x25.png
4 690 Kč

Tato péče je jedním z nejlepších způsobů, jak zapomenout na každodenní starosti a ocitnout se v hedvábném světě luxusní značky SENSAI. 
Kompletní ošetření těla i obličeje působí na regeneraci celého organismu jako blahodárný očistný rituál. Propojení šetrné péče o obličej, jedinečných produktů a účinné masáže zajišťuje naprostou relaxaci a aktivaci lymfatického systému a procesu regenerace v každém kousku Vašeho těla.

ikona-time-25x25.png
Tělový peeling
ikona-time-25x25-a.png
45 min.
ikona-cena-25x25.png
1 590 Kč

Ošetření těla peelingem, který jemně odstraňuje odumřelé buňky z pokožky a poskytne jí okamžitou regeneraci. Po osprchování následuje ošetření tělovými produkty SENSAI.

ikona-time-25x25.png
ruce a nohy
banner-manikura-980.jpg

Péče o ruce a nohy

Manikúra Classic
ikona-time-25x25-a.png
30-45 min.
ikona-cena-25x25.png
650 Kč

Desinfekce rukou, opilování nehtů do požadovaného tvaru, odstranění kůžičky, masáž rukou, leštění nehtů.

Striplac manikúra Classic
ikona-time-25x25-a.png
80 min.
ikona-cena-25x25.png
1090 Kč

V ceně zahrnuta Manikúra Classic

Striplac samostatně
ikona-time-25x25-a.png
30 min.
ikona-cena-25x25.png
590 Kč

Podlak, 2 vrstvy laku, nadlak

Manikúra Business
ikona-time-25x25-a.png
45-60 min.
ikona-cena-25x25.png
890 Kč

Desinfekce rukou, opilování nehtů do požadovaného tvaru, odstranění kůžičky, masáž kůžičky, peeling, masáž rukou, leštění nehtů.

Manikúra Pánská
ikona-time-25x25-a.png
45-60 min.
ikona-cena-25x25.png
790 Kč

Desinfekce rukou, opilování nehtů do požadovaného tvaru, odstranění kůžičky, masáž kůžičky, peeling, masáž rukou, leštění nehtů.

Zkrácení nehtů
ikona-time-25x25-a.png
15-30 min.
ikona-cena-25x25.png
190 Kč

Zkrácení nehtů, opilování do požadovaného tvaru.

Ošetření parafínem
ikona-time-25x25-a.png
10-15 min.
ikona-cena-25x25.png
290 Kč

Parafínová lázeň zajistí okamžitou úlevu suché a unavené pokožce. Parafínový systém zabraňuje účinně vysušování a stárnutí kůže, kterou regeneruje a pomáhá předejít prasklinám.

Ošetření peelingem
ikona-time-25x25-a.png
10-15 min.
ikona-cena-25x25.png
250 Kč

Peeling jemně odstraňuje odumřelé buňky z pokožky a poskytne jí okamžitou regeneraci. Po opláchnutí následuje ošetření hydratačním krémem na ruce.

Pedikúra Spa
ikona-time-25x25-a.png
60-90 min.
ikona-cena-25x25.png
1090 Kč

Relaxační lázeň, zkrácení nehtů, změkčení ztvrdlých částí pokožky, peeling, ošetření kůžičky, hydratační maska. Pomocí nástroje Foot File odstraníme ztvrdlou kůži. Závěrečná masáž.

Striplac pedikúra Spa
ikona-time-25x25-a.png
80 min.
ikona-cena-25x25.png
1 890 Kč

V ceně zahrnuta pedikúra Spa

Lakování Alessandro samostatně 
ikona-time-25x25-a.png
30 min.
ikona-cena-25x25.png
290 Kč

Podlak, 2 vrstvy laku, nadlak

Lakování Alessandro v rámci ošetření
ikona-time-25x25-a.png
30 min.
ikona-cena-25x25.png
190 Kč

Podlak, 2 vrstvy laku, nadlak

Odstranění Striplac Alessandro
ikona-time-25x25-a.png
30 min.
ikona-cena-25x25.png
350 Kč

Odstranění dlouhotrvajícího laku mimo následné aplikace

Lakování OPI v rámci ošetření
ikona-time-25x25-a.png
15 min.
ikona-cena-25x25.png
200 Kč

podlak, 2 vrstvy laku, nadlak

Lakování OPI samostatné
ikona-time-25x25-a.png
30 min.
ikona-cena-25x25.png
450 Kč

podlak, 2 vrstvy laku, nadlak

GelColor OPI (v ceně Manikúra Classic)
ikona-time-25x25-a.png
75 min.
ikona-cena-25x25.png
1 490 Kč

V ceně zahrnuta Manikúra Classic

doplňkové služby
GelColor OPI (v ceně Pedikúra Spa)
ikona-time-25x25-a.png
90 min.
ikona-cena-25x25.png
1 890 Kč

V ceně zahrnuta Pedikúra Spa

Odstranění GelColor
ikona-time-25x25-a.png
15-30 min.
ikona-cena-25x25.png
450 Kč

Odstranění dlouhotrvajícího laku mimo následné aplikace.

Manikúra s efektem akvarelu
ikona-time-25x25-a.png
80 min.
ikona-cena-25x25.png
1090 Kč

Technika akvarelu spočívající v rozpíjení barvy, která vypadá velmi efektně.

silky-banner-osetreni-doplnkove-sluzby-980x300.jpg

Doplňkové služby

Úprava obočí
ikona-time-25x25-a.png
10 min.
ikona-cena-25x25.png
250 Kč
Úprava obočí v rámci ošetření
ikona-time-25x25-a.png
10 min.
ikona-cena-25x25.png
190 Kč
Barvení obočí
ikona-time-25x25-a.png
10 min.
ikona-cena-25x25.png
250 Kč
Barvení obočí v rámci ošetření
ikona-time-25x25-a.png
10 min.
ikona-cena-25x25.png
190 Kč
Barvení řas
ikona-time-25x25-a.png
10 min.
ikona-cena-25x25.png
390 Kč
Barvení řas v rámci ošetření
ikona-time-25x25-a.png
10 min.
ikona-cena-25x25.png
190 Kč
Lash Filler - revoluční péče o přírodní řasy
ikona-time-25x25-a.png
80 min.
ikona-cena-25x25.png
1 490 Kč
Ošetření parafínem - ruce (v rámci ošetření)
ikona-time-25x25-a.png
10-15 min.
ikona-cena-25x25.png
290 Kč
Ošetření parafínem - nohy (v rámci ošetření)
ikona-time-25x25-a.png
15 min.
ikona-cena-25x25.png
390 Kč
Depilace horního rtu v rámci ošetření
ikona-time-25x25-a.png
10-15 min.
ikona-cena-25x25.png
190 Kč
Samostatná depilace horního rtu
ikona-time-25x25-a.png
30 min.
ikona-cena-25x25.png
350 Kč
Depilace brady
ikona-time-25x25-a.png
15 min.
ikona-cena-25x25.png
300 Kč
Depilace rukou
ikona-time-25x25-a.png
30 min.
ikona-cena-25x25.png
590 Kč
Depilace podpaží
ikona-time-25x25-a.png
30 min.
ikona-cena-25x25.png
550 Kč
Depilace „Bikiny“
ikona-time-25x25-a.png
30 min.
ikona-cena-25x25.png
600 Kč
Depilace "Hollywood Bikiny"
ikona-time-25x25-a.png
60 min.
ikona-cena-25x25.png
1 200 Kč
Depilace lýtka
ikona-time-25x25-a.png
30 min.
ikona-cena-25x25.png
700 Kč
Depilace stehna
ikona-time-25x25-a.png
30 min.
ikona-cena-25x25.png
600 Kč
Depilace celé nohy
ikona-time-25x25-a.png
60 min.
ikona-cena-25x25.png
1000 Kč
Depilace pánského hrudníku
ikona-time-25x25-a.png
45 min.
ikona-cena-25x25.png
850 Kč
Depilace pánských zad
ikona-time-25x25-a.png
45 min.
ikona-cena-25x25.png
1050 Kč
Depilace celého těla
ikona-time-25x25-a.png
60 min.
ikona-cena-25x25.png
1 450 Kč
Denní líčení
ikona-time-25x25-a.png
30 min.
ikona-cena-25x25.png
500 Kč
Večerní líčení
ikona-time-25x25-a.png
60 min.
ikona-cena-25x25.png
1 000 Kč
Svatební líčení - zkouška
ikona-time-25x25-a.png
60 min.
ikona-cena-25x25.png
1 000 Kč
Svatební líčení
ikona-time-25x25-a.png
60 min.
ikona-cena-25x25.png
1 500 Kč
Permanentní make-up - Obočí
ikona-time-25x25-a.png
120 min.
ikona-cena-25x25.png
5 390 Kč
Permanentní make-up - Korekce obočí
ikona-time-25x25-a.png
90 min.
ikona-cena-25x25.png
1 300 Kč
Permanentní make-up - Rty
ikona-time-25x25-a.png
120 min.
ikona-cena-25x25.png
5 390 Kč
Permanentní make-up - Korekce rtů
ikona-time-25x25-a.png
90 min.
ikona-cena-25x25.png
1 900 Kč
Permanentní make-up - Oční linky horní
ikona-time-25x25-a.png
120 min.
ikona-cena-25x25.png
4 290 Kč
Permanentní make-up - Oční linky horní a dolní
ikona-time-25x25-a.png
180 min.
ikona-cena-25x25.png
6 490 Kč
Permanentní make-up - Korekce linek
ikona-time-25x25-a.png
120 min.
ikona-cena-25x25.png
1 800 Kč
Permanentní make-up - Obnova obočí
ikona-time-25x25-a.png
120 min.
ikona-cena-25x25.png
3 790 Kč
bottom of page