OŠETŘENÍ

Vítejte ve světě luxusního pocitu a celkové relaxace.

Výjimečná ošetření obličeje a těla pro ženy i muže v SILKY SALONU jsou navržena tak, aby odbourávala stres a zároveň přinášela hedvábnější pleť. Odrážejí více než 20 let výzkumu psychologických a fyziologických důsledků stresu, a v boji proti tomu může smyslová terapie hrát důležitou roli.

Nejdůležitější jsou produkty obsahující tradiční čínské bylinné extrakty, které podporují tok energie, krve a vody ve Vašem těle, a tím pomáhají obnovit rovnováhu Vašich fyzických a duševních procesů. Výsledkem je okamžité zlepšení textury pleti a rozjasnění, stejně jako pocit celkového obnovení a posílení.

Péče o pleť

Ošetření SENSAI jsou založena na jedinečném rituálu péče o pleť Saho, který je cestou k dosažení výjimečné, hedvábné pleti a nabízí komplexní, systematický, efektivní a luxusní zážitek v péči o pleť.​

Péče o tělo

Péče o tělo značkou SENSAI znamená účinné řešení v boji proti stresu, očistný rituál pro vaše smysly, při kterém lze zapomenout na každodenní starosti. Účinná masáž zajišťuje dokonalou relaxaci a aktivaci lymfatického systému.

Péče o ruce a nohy

Dokonalý vzhled pěstěných rukou a nohou je jistě cílem každého z nás.  Nabízíme péči o ruce a nohy včetně lakování, gel laků, masáží a parafínových lázní.  Pracujeme se značkou O.P.I.

Doplňkové služby

Nabízíme úpravu a barvení obočí a řas, depilace pleti i jednotlivých částí těla, denní, večerní a svatební líčení a nově také permanentní make-up.

 

Péče o pleť pro ženy

Pro Vyčištění
90 min.
2 290 Kč

Ideální ošetření pro problematickou pleť se známkami stárnutí. Je tedy zaměřeno na důkladnou očistu pleti, ale poskytuje také prevenci namáhané a stresované pleti. Rituál Saho, zaměřen na dvojí čištění a dvojí hydrataci, poskytuje veškerou péči zahrnující preventivní a komplexní ošetření pleti. Je zde použitá rozjasňující, čistící maska, která problematickou pleť okamžitě zklidní a připraví jí na regeneraci v oblastech se sklony ke znečištění a zánětlivým projevům. Zejména závěr této péče je zároveň aromatickou a relaxační terapií, která zanechává pocit hedvábné čistoty, svěžesti a hydratace. 

Pro Rozjasnění
90 min.
2 490 Kč

Účinné ošetření matné pleti bez jasu. Vrací záři unavené pokožce, obnovuje její ztracenou vitalitu a svěžest. Speciální Rozjasňující maska mění unavenou a matnou pleť v zářivou a jasnou, minimalizuje tmavé kruhy, skvrny v důsledku stárnutí. Masáž SENSAI podporuje odplavování škodlivých toxinů a poskytuje pleti pocit úlevy, prokrvení a následného projasnění. Díky molekulám císařského japonského hedvábí Koishimaru obsaženého v každém z našich produktů, bude Vaše pleť v okamžiku prozářená a plná života. 

Pro Zpevnění a Hydrataci
90 min.
2 690 Kč

Intenzivní ošetření pro obnovení vitality unavené pleti, které jí vrací plnost a pružnost. Redukuje jemné vrásky v obličeji i dekoltu a dodává pleti mladistvý a zářivý vzhled. Speciální Zpevňující maska zvyšuje kvalitu kolagenu a obsah kyseliny hyaluronové a použití zpevňujícího papíru umocňuje vypnutí pleti. Výjimečná masáž SENSAI dokonale zlepší krevní oběh, zvyšuje energetickou účinnost ošetření a podporuje její rychlou regeneraci. Zklidňující vůně patentovaného Aromatického komplexu III Vám zajistí po celou dobu ošetření smyslný pocit relaxace. Vaše pokožka se bude cítit zcela oživená, pružná, s viditelným zpevněním a pocitem hluboké hydratace. Závěrečný rituál tohoto ošetření Vás přenese veškerými smysly do hedvábného světa SENSAI. 

Pro Vypnutí
90 min.
2 990 Kč

Intenzivní péče se speciálním zaměřením na povadlé kontury obličeje. Rituál Saho, nadčasová 3D vypínací maska a unikátní, účinná masáž, zajistí okamžité zpevnění pokožky. Toto ošetření podporuje rychlou aktivaci tvorby kolagenu a elastinu v pleti obličeje i dekoltu a zpomalení jejího biologického procesu stárnutí. Závěrečný relaxační rituál pomocí speciálních produktů s vysokou koncentrací jemného japonského hedvábí, zajistí Vaší pleti okamžitou jemnost, vyhlazení a dokonalý vzhled. 

Proti Vráskám
90 min.
3 490 Kč

Hloubkové ošetření, určené pro zralejší pleť, je zaměřeno na intenzivní vyhlazení vrásek a probuzení okamžité regenerace pleti. Poskytuje také velmi šetrnou a účinnou péči unavené pleti, která vyžaduje individuální ošetření. Speciální masky, pečlivě vybrané dle stavu a typu Vaší pleti, bojují proti viditelným známkám stárnutí, pomáhají účinně vyplnit vrásky zevnitř a poskytují detoxikaci namáhané a unavené pleti na obličeji a krku. Během ošetření pracují speciální aktivní složky těchto unikátních produktů v pokožce, které jsou vysoce účinné při podpoře syntézy kolagenu ve fibroblastech a odbourání katecholaminu (stresového hormonu) z každé buňky pro okamžitý a trvalý efekt. Díky kombinaci technologií a sofistikovaných relaxačních technik tohoto výjimečného ošetření budete mít pocit nekonečného odpočinku a vitality. Na pleti jsou ihned vyhlazeny jemné vrásky a Vaše pleť má tak okamžitě zářivý a mladistvý vzhled. 

Extra Intenzivní ošetření
90 min.
3 990 Kč

Intenzivní terapie k uvolnění a relaxaci pro dosažení energičtější a revitalizované pleťi, za použití Extra Intensive řady. Při ošetření aplikujeme naši prestižní EXTRA INTENSIVE MASK originální masážní technikou, která léčí mysl, pleť a tělo a současně přináší pleti pevnost a zářivost. 

Luxusní ošetření Ultimate
120 min.
4 690 Kč

Díky dlouholetým vědeckým výzkumům značka SENSAI vyvinula prvotřídní a nejluxusnější řadu Ultimate. Tato unikátní řada poskytuje nadčasový a jedinečný zážitek z terapie zahrnující komplexní péči a to nejlepší z technologie SENSAI. Dokáže se přizpůsobit potřebám pleti bez rozdílu věku. Produkty obsahují Sakura Eternal komplex, který pomáhá dodat pleti bezchybný vzhled, a jsou prodchnuté příjemnou, svěží květinovou vůní připomínající Sakuru v plném květu. Ošetrení Ultimate je zaměřeno na hluboké vrstvy pokožky a probudí tak její celkovou regeneraci. Spojením výjimečných patentovaných textur a technologií se budete cítit jako znovuzrození. Hedvábný dotek luxusní dvouhodinové péče Ultimate navrací Vaši pleť zpět v čase. 

Intenzivní ošetření očí
30 min.
1 190 Kč

Jedná se o koncentrovaný doplněk ošetření proti vráskám, pro povislou pleť, s tmavými kruhy pod očima a dalšími příznaky stárnutí očního okolí jako nejvíce citlivé oblasti obličeje. Obnoví svěží, mladistvý vzhled, a vymaže působení času.

Pro Vyčištění - Expres
60 min.
1 490 Kč

Ošetření určené pro mladistvou pleť se sklony k problematice a nevyváženou tvorbou kožního mazu. Spojením unikátního dvojího čištění SENSAI a speciální gelové čistící masky se stává toto ošetření intenzivním, očistným a zklidňujícím rituálem pro Vaši pleť. Poskytuje tedy danému typu pleti veškerou potřebnou péči. Pleť je po ošetření vyčištěná, hydratovaná a připravená k regeneraci v problematických partiích. 

Pro Zpevnění a Hydrataci - Expres
60 min.
1 990 Kč

Intenzivní ošetření pro obnovení vitality unavené pleti, které jí vrací plnost a pružnost, redukuje jemné vrásky a dodává pleti mladistvý a zářivý vzhled. Speciální Zpevňující maska zvyšuje kvalitu kolagenu a obsah kyseliny hyaluronové a použití zpevňujícího papíru umocňuje vypnutí pleti. Výjimečná masáž SENSAI dokonale zlepší krevní oběh, zvyšuje energetickou účinnost ošetření a podporuje její rychlou regeneraci. Zklidňující vůně patentovaného Aromatického komplexu III Vám zajistí po celou dobu ošetření smyslný pocit relaxace.

Péče o pleť pro muže

Základní ošetření pleti pro muže
60 min.
1 990 Kč

Nabízíme stejnou škálu ošetření obličeje také pro muže. Naše ošetření zahrnuje veškerou potřebnou péči včetně čištění, které je zapotřebí zejména pro mužskou pleť a jehož výsledkem je čistá a hladká pleť.

Relaxační ošetření proti vráskám pro muže
80 min.
2 490 Kč

Intenzivní ošetření proti vráskám pro stárnoucí, unavenou pleť s nezbytnou speciální péčí. Speciální maska proti vráskám pomáhá účinně vyplnit vrásky zevnitř, posiluje unavenou pleť na obličeji a krku, pomáhá redukovat jemné vrásky a dodává pleti mladistvější a zářivější vzhled. Během ošetření pracují speciální aktivní složky této unikátní masky v pokožce, které jsou vysoce účinné při podpoře syntézy kolagenu ve fibroblastech pro plnější, mladistvější a zářivější pleť.

 

Péče o tělo

Základní péče o tělo (bez peelingu)
60 min.
1 990 Kč

Značka SENSAI je nejen nenahraditelným pomocníkem v péči o obličej, ale poskytuje také účinné řešení v boji s naším největším nepřítelem dnešní doby, kterým je stres. Největším prostředníkem mezi naším vnitřním světem a okolím je kůže, proto se SENSAI zaměřuje na její důkladné ošetření. Terapie pro tělo vyvinutá dlouhodobým vědeckým výzkumem dává Vašemu tělu novou energii a působí jako očistný rituál pro Vaše smysly. Jako úžasný doplněk této procedury nám slouží jedinečné a účinné produkty pro ošetření kůže, zaměřující se na konkrétní problém a potřebu těla, jakými jsou metabolismus lymfatických cest a následně zpevnění, regenerace, okysličení a správná mikrocirkulace celého kožního systému. Po ošetření SENSAI se probudí skrytý potenciál v každé buňce a dodá jí novou energii a vitalitu.

Kompletní péče o tělo
90 min.
2 490 Kč

Pro intenzivnější účinek této výjimečné péče je třeba zbavit tělo odumřelých buněk, které ulpívají na povrchu naší kůže. Zamilujete si nedílnou součást tohoto ošetření, jedinečný peeling, který poskytne pokožce okamžitou regeneraci a Vašim smyslům dodá pocit uvolnění a relaxace. Dále toto ošetření zahrnuje celkovou masáž těla SENSAI, která příznivě působí na nejzávažnější aspekty našeho každodenního životního stylu.

Kompletní péče o tělo a obličej
120 min.
4 190 Kč

Tato péče je jedním z nejlepších způsobů, jak zapomenout na každodenní starosti a ocitnout se v hedvábném světě luxusní značky SENSAI. 
Kompletní ošetření těla i obličeje působí na regeneraci celého organismu jako blahodárný očistný rituál. Propojení šetrné péče o obličej, jedinečných produktů a účinné masáže zajišťuje naprostou relaxaci a aktivaci lymfatického systému a procesu regenerace v každém kousku Vašeho těla.

Tělový peeling
45 min.
1 250 Kč

Ošetření těla peelingem, který jemně odstraňuje odumřelé buňky z pokožky a poskytne jí okamžitou regeneraci. Po osprchování následuje ošetření tělovými produkty SENSAI.

 

Péče o ruce a nohy

Manikúra Classic
30-45 min.
490 Kč

Desinfekce rukou, opilování nehtů do požadovaného tvaru, odstranění kůžičky, masáž rukou, leštění nehtů.

Manikúra Business
45-60 min.
650 Kč

Desinfekce rukou, opilování nehtů do požadovaného tvaru, odstranění kůžičky, masáž kůžičky, peeling, masáž rukou, leštění nehtů.

Manikúra Pánská
45-60 min.
590 Kč

Desinfekce rukou, opilování nehtů do požadovaného tvaru, odstranění kůžičky, masáž kůžičky, peeling, masáž rukou, leštění nehtů.

Zkrácení nehtů
15-30 min.
150 Kč

Zkrácení nehtů, opilování do požadovaného tvaru.

Ošetření parafínem
10-15 min.
200 Kč

Parafínová lázeň zajistí okamžitou úlevu suché a unavené pokožce. Parafínový systém zabraňuje účinně vysušování a stárnutí kůže, kterou regeneruje a pomáhá předejít prasklinám.

Ošetření peelingem
10-15 min.
150 Kč

Peeling jemně odstraňuje odumřelé buňky z pokožky a poskytne jí okamžitou regeneraci. Po opláchnutí následuje ošetření hydratačním krémem na ruce.

Pedikúra Spa
60-90 min.
890 Kč

Relaxační lázeň, zkrácení nehtů, změkčení ztvrdlých částí pokožky, peeling, ošetření kůžičky, hydratační maska. Pomocí nástroje Foot File odstraníme ztvrdlou kůži. Závěrečná masáž.

Lakování OPI v rámci ošetření
15 min.
150 Kč

podlak, 2 vrstvy laku, nadlak

Lakování OPI samostatné
30 min.
300 Kč

podlak, 2 vrstvy laku, nadlak

GelColor OPI (v ceně Manikúra Classic)
75 min.
1 390 Kč

V ceně zahrnuta Manikúra Classic

GelColor OPI (v ceně Pedikúra Spa)
90 min.
1 790 Kč

V ceně zahrnuta Pedikúra Spa

Odstranění GelColor
15-30 min.
390 Kč

Odstranění dlouhotrvajícího laku mimo následné aplikace.

 

Doplňkové

služby

Úprava obočí
10 min.
150 Kč
Úprava obočí v rámci ošetření
10 min.
100 Kč
Barvení obočí
10 min.
150 Kč
Barvení obočí v rámci ošetření
10 min.
100 Kč
Barvení řas
10 min.
200 Kč
Barvení řas v rámci ošetření
10 min.
100 Kč
Ošetření parafínem - ruce (v rámci ošetření)
10-15 min.
200 Kč
Ošetření parafínem - nohy (v rámci ošetření)
15 min.
250 Kč
Depilace horního rtu v rámci ošetření
10-15 min.
100 Kč
Samostatná depilace horního rtu
30 min.
250 Kč
Depilace brady
15 min.
100 Kč
Depilace rukou
30 min.
400 Kč
Depilace podpaží
30 min.
350 Kč
Depilace „Bikiny“
30 min.
350 Kč
Depilace "Hollywood Bikiny"
60 min.
1 000 Kč
Depilace lýtka
30 min.
400 Kč
Depilace stehna
30 min.
400 Kč
Depilace celé nohy
60 min.
800 Kč
Depilace pánského hrudníku
45 min.
550 Kč
Depilace pánských zad
45 min.
550 Kč
Depilace celého těla
60 min.
1 050 Kč
Denní líčení
30 min.
500 Kč
Večerní líčení
60 min.
1 000 Kč
Svatební líčení - zkouška
60 min.
1 000 Kč
Svatební líčení
60 min.
1 000 Kč