top of page
2023-silky-banner-980x315-pece-o-plet-ultimate.jpg

ULTIMATE

Nejluxusnější protivrásková péče

SENSAI od roku 1999 provádí výzkum, který se zabývá přirozenou obnovou DNA. Inspirováno nejnovějšími výsledky značka SENSAI vyvinula přírodní složku Sakura Eternal Complex, který pochází z květu třešně. Tento komplex obsažený v řade ULTIMATE, nejluxusnější protivráskové péči o pleť, působí v harmonii s hedvábím Koishimaru Ex a dodávají pleti pevnost, bezchybnost a zářivý mladistvý vzhled.

silky-salon-ultimate-the-mask-800.jpg

ULTIMATE THE MASK

noc3.png
75 ml

Hedvábně krémová maska, která se ihned vstřebá do pokožky. V kombinaci s jedinečnou masážní metodou je pleť během noci zpevněná, vyhlazená a hydratovaná. Hned po ránu pokožka vyzařuje odolnost vůči vnějším faktorům a je plně prozářena. Aplikujte přibližně třikrát týdně jako konec vaší večerní rutiny v péči o pleť. Pomocí speciální masáže a aplikátoru, který naleznete uvnitř balení, naneste na celý obličej a krk. Nabídka náplně, která pasuje do originálního flakonu dělá z dalšího nákupu skutečný zážitek.

davkovani3.png
3 ml
the_cleansing_oil.png

THE CLEANSING OIL

noc3.png
150 ml

Koncentrovaná olejová esence, která efektivně odstraňuje make-up a nečistoty. Luxusní moment hloubkového čištění, který zanechá pleť čistou a hydratovanou. Aplikujte večer na celý obličej. Nechte čisticí olej lehce vsáknout do pokožky a poté velmi dobře opláchněte vodou.

davkovani3.png
3 ml
the_creamy_soap.png

THE CREAMY SOAP

denanoc.png
125 ml

Krémové mýdlo s originálním čisticím štětcem vytváří luxusní pěnu. Nečistoty jsou odstraněny a přirozená krása pleti je znovu obnovena. Aplikujte samostatně ráno nebo po kroku 1 večer s originálním štětcem, poté dobře opláchněte vodou.

davkovani3.png
3 ml
ultimate_the_lotion-2023.jpg

ULTIMATE THE LOTION

denanoc.png
125/75 ml

Vitální kapka k rozkvětu krásy. Úžasná pleťová voda navrhnutá tak, aby se hned přizpůsobila vaší pleti, kterou intenzivně vyživuje a hydratuje. Mikroemulgovaná, voda je vytvořena tak, aby ji pokožka byla schopna plně přijímat vlnu hydratace. Ošetření s vysokou účinností mikronizuje emulgované molekuly a vytváří texturu, která je bohatá na oleje vyživující pokožku, zároveň jsou vysoce absorbující. Obsažené Koishimaru Silk Infinite a Sakura Eternal Complex, působí přímo na příčiny k viditelnému stárnutí pleti. Pleť, naplněná smyslem pro harmonii, která rozkvétá do své nejčistší krásy SILK SKIN. Pleť zářící vitalitou je připravena na zbývajícÍ péči řady ULTIMATE a jejího rituálu v péči o pleť.

 

SENSAI ULTIMATE THE LOTION I 125ml – Jemná voda, která nasytí pokožku hydratací.

SENSAI ULTIMATE THE LOTION II 125ml – Bohatě vyživující voda, která nasytí pokožku hydratací.

 

Také dostupný: SENSAI ULTIMATE THE LOTION II 75ml

 

Aplikace: Ráno a večer po očištění pleti naneste přiměřené množství do rukou a aplikujte na celý obličej.

davkovani3.png
3 ml
the_micro_lotion.png

THE MICRO LOTION

denanoc.png
125 ml

Výjimečné pleťové tonikum s mikronizovaným olejem dodá pokožce životodárnou sílu ze Sakura Eternal Complex. Aplikujte ve větším množství ráno a večer, poté následujte Ultimate emulzí a/nebo Ultimate krémem.

davkovani3.png
3 ml
ultimate_the_emulsion-2023.jpg

ULTIMATE THE EMULSION

denanoc.png
100/65 ml

Hedvábně vláčná vyživující emulze

Úžasně lehká a vyživující emulze v sobě spojuje svěžest esence a bohatost oleje. Složení obsahuje jemně emulgované oleje, aby bylo dosaženo luxusní textury, která dodává pokožce pocit pohodlí a dokonalé vyživení. Jako jemný hedvábný závoj, pleť vypadá a působí na dotek pružně a zářivě. Tato emulze, která obsahuje Koishimaru Silk Infinite a Sakuru Eternal Complex, působí na hlavní příčiny viditelného stárnutí pleti. Již při prvním doteku je odhalen skutečný potenciál pleti, která vypadá a je na dotek pevnější, zářivější a jemnější.

 

SENSAI ULTIMATE THE EMULSION N 100ml

Také dostupná: SENSAI ULTIMATE THE EMULSION N 60ml

 

Aplikace: Ráno a večer po SENSAI Lotion. Aplikujte do rukou přiměřené množství emulze a naneste na celý obličej.

davkovani3.png
1 ml
ultimate_the_cream-2023.jpg

ULTIMATE THE CREAM

denanoc.png
40 ml

Mistrná formulace pro transformující krásu

Krém obohacený o exkluzivní směs výživných olejů otevírá pleti cestu k hedvábné kráse. Formulováno se zlatým poměrem patentovaných olejů, tím je dosaženo jemné rovnováhy – bohatě vyživující krém, jehož textury mají hedvábně hladký dotek. Koishimaru Silk Infinite a Sakura Eternal Complex působí na hlavní příčiny viditelného stárnutí pleti. Od prvního doteku pleť vypadá a na dotek působí pevnější, hladší a vyzařující vnitřní světlo. Pleť rozkvétající do nebývalé krásy. Vydejte se na cestu k SILK SKIN a dopřejte vaši pleti péči jako nikdy předtím.

 

SENSAI ULTIMATE THE CREAM N 40ml

Také dostupný: SENSAI ULTIMATE THE CREAM N 40ml (NÁPLŇ)

Také dostupný: SENSAI ULTIMATE THE CREAM N 15ml

 

Aplikace: Ráno a večer po nanesení pleťové vody SENSAI použijte přiloženou špachtličku a aplikujte přiměřené množství na ruce a naneste na celý obličeje.

davkovani3.png
0,5 ml
the_concentrate_L.jpg

THE CONCENTRATE

denanoc.png
30 ml

Vzácná koncentrace luxusních ingrediencí. Pouhá jedna kapička probudí vitalitu pokožky, která tím získá mimořádnou krásu.
Používejte ráno a večer po nanesení přípravku THE LOTION.

davkovani3.png
2 kapky
the_eye_cream_L.jpg

THE EYE CREAM

denanoc.png
15 ml

Luxusně obohacující oční krém, který vyživuje jemnou pleť do hloubky, rozjasňuje a zkrášluje oblast kolem očí.
Naneste kolem očí po Dvojité hydrataci.

davkovani3.png
0,2 ml
bottom of page