ULTIMATE

Nejluxusnější protivrásková péče

SENSAI od roku 1999 provádí výzkum, který se zabývá přirozenou obnovou DNA. Inspirováno nejnovějšími výsledky značka SENSAI vyvinula přírodní složku Sakura Eternal Complex, který pochází z květu třešně. Tento komplex obsažený v řade ULTIMATE, nejluxusnější protivráskové péči o pleť, působí v harmonii s hedvábím Koishimaru Ex a dodávají pleti pevnost, bezchybnost a zářivý mladistvý vzhled.

the_cleansing_oil.png

THE CLEANSING OIL

150 ml

Koncentrovaná olejová esence, která efektivně odstraňuje make-up a nečistoty. Luxusní moment hloubkového čištění, který zanechá pleť čistou a hydratovanou. Aplikujte večer na celý obličej. Nechte čisticí olej lehce vsáknout do pokožky a poté velmi dobře opláchněte vodou.

3 ml
the_creamy_soap.png

THE CREAMY SOAP

125 ml

Krémové mýdlo s originálním čisticím štětcem vytváří luxusní pěnu. Nečistoty jsou odstraněny a přirozená krása pleti je znovu obnovena. Aplikujte samostatně ráno nebo po kroku 1 večer s originálním štětcem, poté dobře opláchněte vodou.

3 ml
the_lotion.png

THE LOTION

125/75 ml

Neskutečně bohatý lotion, který zahalí pleť vlhkostí. Díky němu pleť září zevnitř. S ingrediencí Sakura Eternal Complex probouzí vitalitu pleti.
Naneste hojné množství ráno a večer a pokračujte s emulzí a/nebo krémem.

3 ml
the_micro_lotion.png

THE MICRO LOTION

125 ml

Výjimečné pleťové tonikum s mikronizovaným olejem dodá pokožce životodárnou sílu ze Sakura Eternal Complex. Aplikujte ve větším množství ráno a večer, poté následujte Ultimate emulzí a/nebo Ultimate krémem.

3 ml
the_emulsion.png

THE EMULSION

100/65 ml

Elegantní hedvábná emulze, která jemně vyživuje pleť a vrací jí její krásu. S ingrediencí Sakura Eternal Complex probouzí vitalitu pleti.
Používejte ráno a večer po nanesení lotionu.

1 ml
the_cream.png

THE CREAM

40 ml

Luxusně bohatý krém, který jemně zahaluje pleť a dodává jí dokonalý nádherný vzhled. S ingrediencí Sakura Eternal Complex probouzí vitalitu pleti.
Používejte ráno a večer po nanesení lotionu.

0,5 ml
the_concentrate_L.jpg

THE CONCENTRATE

30 ml

Vzácná koncentrace luxusních ingrediencí. Pouhá jedna kapička probudí vitalitu pokožky, která tím získá mimořádnou krásu.
Používejte ráno a večer po nanesení přípravku THE LOTION.

2 kapky
the_eye_cream_L.jpg

THE EYE CREAM

15 ml

Luxusně obohacující oční krém, který vyživuje jemnou pleť do hloubky, rozjasňuje a zkrášluje oblast kolem očí.
Naneste kolem očí po Dvojité hydrataci.

0,2 ml