top of page
strana-sensai-banner-1920x670.jpg

SENSAI

Pleť obohacená o hedvábnou vlhkost.

Inspirováno pátráním po nekonečné kráse, SENSAI kombinuje pokročilou technologii péče o pleť s nejvyšší silou své vzácné základní složky, japonského císařského hedvábí Koishimaru. Toto výjimečné splynutí vědy a přírody pracuje v harmonii s tělem, čímž vytváří dokonale hedvábnou pleť, která obohacuje jedinečnou krásu každé ženy.

strana-sensai-banner-1920x670-koishimaru

HEDVÁBÍ KOISHIMARU

Hedvábí s mocí nekonečné vlhkosti.

SENSAI slibuje hedvábnou pleť, a to díky japonskému hedvábí Koishimaru, jehož výjimečné vlákno je vyhrazeno pouze pro císařskou rodinu. Tím, že stimuluje produkci kyseliny hyaluronové, kožní buňky jsou ponořené v nekonečném oceánu vlhkosti – životodárném prostředí, ve kterém je pleť vyživena, zvlhčena a zkrášlena.

strana-sensai-banner-1920x670-saho.jpg

SAHO

Zásadní rituál péče o pleť pro život v dokonalé kráse.

Dokonalá krása začíná bezchybnou hedvábnou pletí. Pro docílení žádoucího výsledku doporučuje SENSAI jedinečný rituál péče o pleť Saho. Inspirován starobylým japonským čajovým rituálem, i rituál péče o pleť Saho je každodenním přesným sledem úkonů v neměnném pořadí. Zahrnuje tři základní principy - dvojí čistění, dvojí hydrataci a dvojí aplikaci - jež společně vedou k požadovanému výsledku. 
My v SENSAI věříme, že uvědomělé provádění rituálu Saho významně podporuje vlastní obranné schopnosti pleti - a to je optimální cesta k dokonalému vzhledu.

bottom of page