silky-banner-980x315-absolute-silk.jpg

ABSOLUTE SILK

Protivrásková péče

Čisté ztělesnění Koishimaru hedvábí. ABSOLUTE SILK Vás zahalí tím nejlepším z hedvábí a přinese dechberoucí zážitek protivráskové péče o pleť.

absolute_silk_micro_mouse.png

MICRO MOUSSE TREATMENT

50 a 90 ml
denanoc.png

První krok protivráskové péče, lotion s nadýchanou pěnou s mikrobublinkami v kombinaci s císařským hedvábím Koishimaru, jedinečnou směsí, která vás přenese do nové dimenze krásy. Po nanesení pronikají bublinky, které jsou ještě menší než póry, do pleti, kde bojují proti známkám jejího stárnutí. Pleť vypadá jako znovuzrozená, mladistvá, prozářená a neskutečně hladká.

Estetické vlastnosti a účinky hedvábí Koishimaru  jsou legendární a nesrovnatelné s žádným jiným hedvábím. Jemné nuance lesku a dechberoucí éterické lehkosti, vše zahaleno v zámotcích, v kterých se nachází síla dokonalé krásy a dotyk jedinečnosti.

 

Pro nejlepší účinek nanést pěnu na umytou pleť (po dvou krocích čištění).

davkovani3.png
3 ml
fluid.png

FLUID

80 ml
denanoc.png

Svěží a současně účinný fluid hýčká pleť hydratací a poté ji postupně proměňuje v hedvábný skvost, aby odhalil hladkou, odolnou a zářící pleť.

davkovani3.png
1 ml
cream.png

CREAM

40 ml
denanoc.png

Bohatý a současně lehoučký krém pleť do hloubky vyživuje a poté ji zahaluje do zvláčňujícího hedvábného závoje, aby probudil hebkou, odolnou a zářivou pleť.

davkovani3.png
0,5 ml
cream.png

ILLUMINATIVE CREAM

40 ml
denanoc.png

Nový ILLUMINATIVE CREAM viditelně redukuje vrásky, které pleť zahalují do stínu a ubírají ji jas. Odhalte vaši pleť a rozzařte ji zevnitř zahalením do hedvábí. Nechte pleť zažít dotyk hedvábí s řadou ABSOLUTE SILK. ILLUMINATIVE CREAM v sobě spojuje dvě síly pečující o pleť – schopnost minimalizovat stíny způsobené vráskami a přirozené rozjasnění pleti. Tyto dvě síly společně působí zejména na vrásky a tmavé skvrny – dva hlavní faktory, které ubírají pleti světlo a její přirozenou krásu. Působí jako katalyzátor k odhalení přirozeného jasu pleti, stíny vržené vráskami jsou viditelně jemnější a nedokonalosti tónu pleti jsou postupem času vyrovnány.

davkovani3.png
0,5 ml