top of page
2023-silky-banner-980x315-pece-o-plet-absolute-silk.jpg

ABSOLUTE SILK

Protivrásková péče

Čisté ztělesnění Koishimaru hedvábí. ABSOLUTE SILK Vás zahalí tím nejlepším z hedvábí a přinese dechberoucí zážitek protivráskové péče o pleť.

absolute_silk_micro_mouse.png

MICRO MOUSSE TREATMENT

50 a 90 ml
denanoc.png

První krok protivráskové péče, lotion s nadýchanou pěnou s mikrobublinkami v kombinaci s císařským hedvábím Koishimaru, jedinečnou směsí, která vás přenese do nové dimenze krásy. Po nanesení pronikají bublinky, které jsou ještě menší než póry, do pleti, kde bojují proti známkám jejího stárnutí. Pleť vypadá jako znovuzrozená, mladistvá, prozářená a neskutečně hladká.

Estetické vlastnosti a účinky hedvábí Koishimaru  jsou legendární a nesrovnatelné s žádným jiným hedvábím. Jemné nuance lesku a dechberoucí éterické lehkosti, vše zahaleno v zámotcích, v kterých se nachází síla dokonalé krásy a dotyk jedinečnosti.

 

Pro nejlepší účinek nanést pěnu na umytou pleť (po dvou krocích čištění).

davkovani3.png
3 ml
fluid.png

FLUID

80 ml
denanoc.png

Svěží a současně účinný fluid hýčká pleť hydratací a poté ji postupně proměňuje v hedvábný skvost, aby odhalil hladkou, odolnou a zářící pleť.

davkovani3.png
1 ml
cream.png

CREAM

40 ml
denanoc.png

Bohatý a současně lehoučký krém pleť do hloubky vyživuje a poté ji zahaluje do zvláčňujícího hedvábného závoje, aby probudil hebkou, odolnou a zářivou pleť.

davkovani3.png
0,5 ml
cream.png

ILLUMINATIVE CREAM

40 ml
denanoc.png

Nový ILLUMINATIVE CREAM viditelně redukuje vrásky, které pleť zahalují do stínu a ubírají ji jas. Odhalte vaši pleť a rozzařte ji zevnitř zahalením do hedvábí. Nechte pleť zažít dotyk hedvábí s řadou ABSOLUTE SILK. ILLUMINATIVE CREAM v sobě spojuje dvě síly pečující o pleť – schopnost minimalizovat stíny způsobené vráskami a přirozené rozjasnění pleti. Tyto dvě síly společně působí zejména na vrásky a tmavé skvrny – dva hlavní faktory, které ubírají pleti světlo a její přirozenou krásu. Působí jako katalyzátor k odhalení přirozeného jasu pleti, stíny vržené vráskami jsou viditelně jemnější a nedokonalosti tónu pleti jsou postupem času vyrovnány.

davkovani3.png
0,5 ml
Skin barrier mask_edited.jpg

COMFORTING BARRIER MASK


Tato krémová maska zahalí jemnou pokožku nepostřehnutelným závojem. Její vyživující vlastnosti se přibližují k vrchním vrstvám epidermis, posilují bariérovou funkci a zlepšují zadržování vlhkosti, aby byla pokožka chráněná před vysušením, zarudnutím a ztrátou jemnosti. Jemná krémová textura tvořená pomocí Layering Barrier Formulation, se hladce aplikuje a obejme pokožku do okamžitého pocitu klidu. Mezitím hedvábná vůně Koishimaru působí na všechny vaše smysly a uvádí je do hluboké relaxace. Aplikujte ke konci svého každodenního rituálu v péči o pleť a užijte si pružnou, jemnou a chráněnou HEDVÁBNOU POKOŽKU.

Aplikace

Pomocí dodané stěrky naneste přiměřené množství na ruku. Poté rovnoměrně naneste na celý obličej. Aplikujte další vrstvu na oblasti, které jsou obzvláště suché a/nebo drsné. Aplikujte ráno a večer.

noc3.png
40 ml
davkovani3.png
0,5 ml
Cleansing Milk Absolut Silk.jpg

ABSOLUTE SILK CLEANSING MILK

denanoc.png
150 ml

Toto hedvábné čisticí mléko se nanáší s uklidňující hladkostí. Jemně odličuje make-up a odstraňuje nečistoty na olejové bázi. Zanechává pokožku jemně vyčištěnou a bez mastných zbytků.

Vnější vrstva pleti, obohacená o Koishimaru Silk Royal™ a směs změkčujících olejů rostlinného původu, je zachována a zanechává pokožku jemnou, pružnou a zářivou. Pleť, která je očištěná a zároveň vyživená, dopřejte si skutečně luxusní zážitek v ošetření o pleť.

Naneste přiměřené množství na ruku nebo vatový tamponek a jemně vmasírujte po celém obličeji. Jakmile se hedvábná textura dobře spojí s make-upem a jinými nečistotami, jemně setřete hedvábným papírem nebo vatovým tamponkem.

davkovani3.png
0,5 ml
Micro Mousse Wash Absolute Silk.jpg

 

Probuďte svou pokožku a smysly touto čistící mikro-uhličitou pěnou. Po nanesení se složení promění v hedvábnou pěnu, která překypuje luxusním napěněním, aby odstranila nečistoty a jemně vyživovala jako to nejjemnější hedvábí. Vyhlazené a zjemněné póry jsou méně viditelné a rozjasnění je obnoveno. Očištěná pleť je jakoby naplněna novým životem, plná vitality a připravená na výjimečný následující rituál.

 

 

Aniž byste lahvičkou zatřásli nebo ji otočili dnem vzhůru, naneste přiměřené množství na ruku a jemně naneste pěnu na celý obličej (tváře, čelo, nos a bradu). Vyhněte se očním víčkům a očním konturám. Lehce přitlačte a krouživými pohyby jemně masírujte. Důkladně opláchněte vlažnou vodou.

ABSOLUTE SILK MICRO MOUSSE WASH

denanoc.png
180 ml
davkovani3.png
0,5 ml

bottom of page