top of page
2023-silky-banner-980x315-pece-o-telo-cellular-performance.jpg

CELLULAR PERFORMANCE

Protivrásková tělová péče

Hedvábný krém uklidňuje suché ruce a křehké nehty. Tekutý olej rostlinného původu, obohacený o anti-age účinky, se svou texturou zjemňuje ruce a zkrášluje nehty. Po nanesení, krém obohacený o ochranné oleje uzamyká vlhkost a napomáhá vyživovat a chránit kožní bariéru s lehkým, nepostřehnutelným závojem. Vytvořeno tak, aby vaše ruce získaly vzhled a pocit z dotyku hedvábí Koishimaru. Užijte si hladkou, pružnou a zářivou pokožku na rukou a zároveň je obklopte do jemné vůně. Aplikujte přiměřené množství na ruce a nehty. Nejlepších výsledků dosáhnete, když použijete CELLULAR PERFORMANCE TREATMENT GLOVES (prodávají se samostatně).

Náš závazek k udržitelnosti

Tento produkt je součástí iniciativy společnosti SENSAI pro udržitelnost, což je způsob, jak více respektovat přírodu a její zdroje i naši budoucnost.

  • Tuba je vyrobena částečně z plastu na biologické bázi.

  • Vnější karton, který je vyroben z materiálu certifikovaného FSC, částečně obsahuje bagasu, nedřevěný vláknitý materiál, který je recyklován z odpadu z cukrové třtiny.

  • Skvalan je vysoce čištěný olej extrahovaný z cukrové třtiny.

INTENSIVE HAND TREATMENT

silky-treatment-03.png
SPF 8 | 100 ml
denanoc.png

Klíčové složky podporují syntézu kolagenu a masáž urychluje lipolýzu v oblasti krku a dekoltu. Zvyšuje dojem pevnosti a jasných kontur. Aplikujte ráno a/nebo večer. Pro dosažení maximálního účinku používejte speciální masážní techniku.

THROAT AND BUST LIFTING EFFECT

throat_and_bust_lifting_effect_L.jpg
100 ml
denanoc.png

Přírodní Hydra Firming Booster napomáhá podpořit metabolismus a buněčnou celistvost. Zabraňuje otékání, ochabování a zanechává pokožku svěží. Aplikujte ráno a/nebo večer.

BODY FIRMING EMULSION

body_firming_emulsion_L.jpg
200 ml
denanoc.png

Tyto rukavice jsou vyrobené z nejjemnější přírodní bavlny. Luxusní doplněk vaší péče o tělo, který je odpovědí na hedvábné ruce. K nošení s CELLULAR PERFORMANCE INTENSIVE HAND TREATMENT. Společně napomáhají regenerovat ruce, které jsou vystaveny nadměrné práci. Noste přes noc a probuďte se s rukama, jejichž pokožka bude jemně hedvábná, pružná a zářivá. Před spaním aplikujte péči CELLULAR PERFORMANCE INTENSIVE HAND TREATMENT (prodává se samostatně) a navlékněte si na ruce jemné rukavice, pro speciální noční ošetření.

Náš závazek k udržitelnosti

Tento produkt je součástí iniciativy společnosti SENSAI pro udržitelnost, což je způsob, jak více respektovat přírodu a její zdroje i naši budoucnost.

  • Rukavice jsou vyrobeny z 100% bavlny známé pro svou mimořádně jemnou texturu a udržitelnost.

  • List lepenky, který je vyroben z materiálu s certifikátem FSC, částečně obsahuje bagasu, nedřevěný vláknitý materiál, který je recyklován z odpadu z cukrové třtiny.

TREATMENT GLOVES - 1 pár rukavic

rukavice-treatment-800-a.png
 ml
denanoc.png
bottom of page