SILKY BRONZE

Protivrásková péče pro opalování

Řada SILKY BRONZE chrání před UV zářením a současně napravuje stávající i budoucí účinky slunce, a pleť tak zanechává hedvábně zářící bronzovou krásou.

Voděodolný opalovací krém chrání obličej před UVA a UVB, nezanechává na pokožce bílý film a napravuje známky stárnutí způsobené sluncem. Před aplikací setřete z pleti přebytečnou vlhkost. Opakujte aplikaci dle potřeby.

CELLULAR PROTECTIVE CREAM FOR FACE

cellular_protective_cream_for_face_L.jpg
SPF 15, SPF 30, SPF 50 | 50 ml

Voděodolný opalovací krém chrání tělo před UVA a UVB zářením, nezanechává na pokožce bílý film a napravuje známky stárnutí způsobené sluncem. Před aplikací setřete z pleti přebytečnou vlhkost. Opakujte aplikaci dle potřeby.

CELLULAR PROTECTIVE CREAM FOR BODY

cellular_protective_cream_for_body_L.jpg
SPF 30 | 150 ml

Opalovací přípravek ve spreji se snadným použitím rovnoměrně kryje obtížně přístupná místa. Chrání před UVA a UVB zářením a napravuje známky stárnutí způsobeného sluncem. Před aplikací setřete z pleti přebytečnou vlhkost. Opakujte aplikaci dle potřeby.

CELLULAR PROTECTIVE SPRAY FOR BODY

cellular_protective_spray_for_body_L.jpg
SPF 15 | 150 ml

Jemná voděodolná opalovací tyčinka, která chrání jemnou pokožku před UVA a UVB zářením a napravuje známky stárnutí způsobeného sluncem. Aplikujte na rty, ušní lalůčky a oblast kolem očí, dle potřeby zopakujte.

CELLULAR PROTECTIVE STICK

cellular_protective_stick_L.jpg
SPF 30 | 9g

Voděodolný pudrový makeup proti stárnutí, kryje pigmentaci, povadlost a nádherně sjednocuje tón pleti. Pro dosažení hladkého a přirozeného vzhledu naneste samotný nebo s vodou pro svěží, matný vzhled.

4 odstíny

SUN PROTECTIVE COMPACT

sun-protective-compact-l-odstiny.jpg
SPF 30 | 8,5g

Zklidňující gelová maska, která zahalí pokožku vystavovanou slunci a umožní aktivním ingrediencím proniknutí do pleti a dodání hydratace. Zmírňuje vysušení pokožky a tím pleť rozjasní. Nanášejte večer po vyčištění pleti, která byla vystavená slunci.

SOOTHING AFTER SUN REPAIR MASK

soothing_after_sun_repair_mask_L.jpg
60 ml

Hladká, zklidňující emulze podporuje namáhanou pleť, která byla vystavena nadměrnému horku a ultrafialovému záření. Zmírňuje vysušení pokožky, ale zachová opálení a hedvábnou pokožku těla. Naneste rovnoměrně na obličej a tělo po pobytu na slunci.

SOOTHING AFTER SUN REPAIR EMULSION

soothing_after_sun_repair_emulsion_L.jpg
150 ml

Vysoce hydratační krémový samoopalovací gel na obličej, který se hladce roztírá, zanechává pleť hedvábně jemnou a dodává jí zářivou bronzovou barvu. Pro zachování rovnoměrného opálení nanášejte na pleť 2–3krát týdně.

SELF TANNING FOR FACE

self_tanning_for_face_L.jpg
50 ml

Vysoce hydratační krémový samoopalovací gel na tělo, který se hladce roztírá, zanechává pleť hedvábně jemnou a dodává jí zářivou bronzovou barvu. Pro zachování rovnoměrného opálení nanášejte na pleť 2–3krát týdně.

SELF TANNING FOR BODY

self_tanning_for_body_L.jpg
150 ml