top of page
2023-silky-banner-980x315-silky-bronze.jpg

SILKY BRONZE

Protivrásková péče pro opalování

Řada SILKY BRONZE chrání před UV zářením a současně napravuje stávající i budoucí účinky slunce, a pleť tak zanechává hedvábně zářící bronzovou krásou.

Voděodolný opalovací krém chrání obličej před UVA a UVB, nezanechává na pokožce bílý film a napravuje známky stárnutí způsobené sluncem. Před aplikací setřete z pleti přebytečnou vlhkost. Opakujte aplikaci dle potřeby.

CELLULAR PROTECTIVE CREAM FOR FACE

cellular_protective_cream_for_face_20ss.
SPF 30, SPF 50+ | 50 ml

Voděodolný opalovací krém chrání tělo před UVA a UVB zářením, nezanechává na pokožce bílý film a napravuje známky stárnutí způsobené sluncem. Před aplikací setřete z pleti přebytečnou vlhkost. Opakujte aplikaci dle potřeby.

CELLULAR PROTECTIVE CREAM FOR BODY

cellular_protective_cream_for_body_20ss.
SPF 30, SPF 50+ | 150 ml

Třpytivý krém na tělo, který vytvoří sluncem políbené prozáření na Vaší pokožce. Letní slunění vedoucí k hedvábně bronzové pleti.

AFTER SUN GLOWING CREAM

after_sun_glowing_cream.png
150 ml

Nově inovovaný hydratační a vyhlazující pudr s voděodolným efektem. Viditelně odstraňuje nedokonalosti a zanechá pokožku s jemně bronzujícím výsledkem. Naneste samostatně a vytvořte přirozený vzhled, nebo použijte vodu pro matný efekt.

4 odstíny

NATURAL VEIL COMPACT

sun-protective-compact-l-odstiny.jpg
SPF 30 | 8,5g

Vysoce hydratační krémový samoopalovací gel na obličej, který se hladce roztírá, zanechává pleť hedvábně jemnou a dodává jí zářivou bronzovou barvu. Pro zachování rovnoměrného opálení nanášejte na pleť 2–3krát týdně.

SELF TANNING FOR FACE

self_tanning_for_face_L.jpg
50 ml

Vysoce hydratační krémový samoopalovací gel na tělo, který se hladce roztírá, zanechává pleť hedvábně jemnou a dodává jí zářivou bronzovou barvu. Pro zachování rovnoměrného opálení nanášejte na pleť 2–3krát týdně.

SELF TANNING FOR BODY

self_tanning_for_body_L.jpg
150 ml
bottom of page