top of page
2023-silky-banner-980x315-silky-bronze.jpg

SILKY BRONZE

Protivrásková péče pro opalování

Řada SILKY BRONZE chrání před UV zářením a současně napravuje stávající i budoucí účinky slunce, a pleť tak zanechává hedvábně zářící bronzovou krásou.

cooling-protective-2024.png

SILKY BRONZE COOLING PROTECTIVE SUNCARE SPRAY

SPF 50 | 150 ml

Opalovací voděodolný sprej s kompletní protistárnoucí péčí poskytuje osvěžující hydrataci. Hedvábný závoj ve spreji chrání pokožku před UV paprsky. Před použitím dobře protřepejte. Sprej je určen na celé tělo, včetně obličeje a vlasů. Nanášejte 10 – 15cm od těla. Při nanášení na obličej nebo i na make up, naneste prvně do rukou a pak jemně vetřete na tvář.
 

protective-suncare-face-2024.png

SILKY BRONZE PROTECTIVE SUNCARE CREAM FOR FACE

SPF 30, SPF 50 | 50 ml

Voděodolný opalovací krém na obličej chrání před UV paprsky, které způsobují viditelné známky stárnutí. Neviditelný, hedvábný a vyhlazující výsledek na pokožce bez mastného filmu.

protective-suncare-body-2024.png

SILKY BRONZE PROTECTIVE SUNCARE CREAM FOR BODY

SPF 30, SPF 50 | 150 ml

Voděodolný opalovací krém na tělo chrání před UV paprsky, které způsobují viditelné známky stárnutí. Neviditelný, hedvábný a vyhlazující výsledek na pokožce bez mastného filmu.

self-tanning-2024.png

SILKY BRONZE SELF TANNING FOR BODY

150 ml

Samoopalovací gel krém se jemně roztírá a zdobí pleť elegantním bronzovým nádechem. Výsledkem je přirozeně opálená pokožka s lehkým prozářením. Naneste 2-3x týdně, podle toho, jakou intenzitu opálení si přejete.

after_sun_glowing_cream.png

AFTER SUN GLOWING CREAM

150 ml

Třpytivý krém na tělo, který vytvoří sluncem políbené prozáření na Vaší pokožce. Letní slunění vedoucí k hedvábně bronzové pleti.

sun-protective-compact-l-odstiny.jpg

NATURAL VEIL COMPACT

SPF 30 | 8,5g

Nově inovovaný hydratační a vyhlazující pudr s voděodolným efektem. Viditelně odstraňuje nedokonalosti a zanechá pokožku s jemně bronzujícím výsledkem. Naneste samostatně a vytvořte přirozený vzhled, nebo použijte vodu pro matný efekt.

4 odstíny

self_tanning_for_face_L.jpg

SELF TANNING FOR FACE

50 ml

Vysoce hydratační krémový samoopalovací gel na obličej, který se hladce roztírá, zanechává pleť hedvábně jemnou a dodává jí zářivou bronzovou barvu. Pro zachování rovnoměrného opálení nanášejte na pleť 2–3krát týdně.

bottom of page