top of page
silky-banner-shidenkai-980x315.jpg

SHIDENKAI SERIES

Vlasová péče proti stárnutí

Péče proti stárnutí na vlasy a pokožku hlavy, která podporuje růst, vyživuje a chrání. Vlasy mají bohatý objem, jsou zdravější a lesklejší.

Jemný šampon s antibakteriálními a protizánětlivými účinky, který vyživuje vlasy a čistí pokožku hlavy. Obsahuje aktivní uhlazující ingredience pro vyšší lesk. Nanášejte na mokré vlasy. Důkladně opláchněte.

SHIDENKAI VOLUMISING SHAMPOO

shidenkai_volumising_shampoo_L.jpg
250 ml

Zvlhčující kondicionér s antibakteriálními a protizánětlivými účinky, který hydratuje pokožku hlavy a zároveň vlasy a zvyšuje tak jejich odolnost. Obsahuje aktivní ingredienci pro zesílení a větší objem vlasů. Nanášejte na umyté mokré vlasy. Důkladně opláchněte.

SHIDENKAI VOLUMISING CONDITIONER

shidenkai_volumising_conditioner_L.jpg
250 ml

Osvěžující bezoplachová péče pro ženy podporující prokrvení suché pokožky hlavy. Obsahuje aktivní ingredienci t-Flavanone, která pomáhá vyživovat vlasy, které jsou pak od kořínků silné, odolné a nevypadávají tak snadno. Vmasírujte každý den do pokožky hlavy.

SHIDENKAI HAIR LOSS TREATMENT FOR WOMEN

shidenkai_hair_loss_treatment_for_women_
150 ml

Osvěžující bezoplachová péče pro muže podporující prokrvení suché pokožky hlavy. Obsahuje aktivní ingredienci t-Flavanone, která pomáhá vyživovat vlasy, které jsou pak od kořínků silné, odolné a nevypadávají tak snadno. Vmasírujte každý den do pokožky hlavy.

SHIDENKAI HAIR LOSS TREATMENT FOR MEN

shidenkai_hair_loss_treatment_for_men_L.
150 ml
bottom of page