top of page

Nejnovější inovace stojící za snahou o SILK SKIN


Nejnovější zpracování ULTIMATE je vylepšeno o technologii, která byla inspirována nejnovějšími vědeckými objevy v autofagii a SPARC (Secreted Protein Acidic and Rich in Cysteine), aby vás vedla po cestě k SILK SKIN. Průkopnický výzkumu kyseliny hyaluronové reagující na viditelné stárnutí pleti, to vše nově s Koishimaru Silk Infinite a Sakurou Eternal Complex napomáhající podporovat přirozený proces synchronizace pleti, jehož výsledkem je plně mladistvý vzhled.


Dva poklady SENSAI Science:


Koishimaru Silk Infinite

Vybrané rostlinné extrakty, včetně extraktu z listů Eucalyptus Globulus, extraktu z listů Vaccinium Myrtillus a extraktu Saxifraga Sarmentosa, využívající hydratační vlastnosti hedvábí Koishimaru, jsou kombinovány tak, aby podchytily životně důležité procesy v pokožce a zjemnily viditelné účinky času.


Věčný Sakura komplex

Komplex, který využívá schopnost sakury k regeneraci a zachování přirozené krásy pokožky tím, že udržuje její pevnost a zářivost. Pleť pod závojem Sakury nasává její energii a rozkvétá do své vlastní krásy.


Zdokonalování umění emulgace

S dlouholetými zkušenostmi společnost SENSAI zdokonalila svůj emulgační proces, aby poskytla pleti dokonale jemný zážitek v péči o pleť. Jednotlivé receptury procházejí specializovanými procesy, aby se dosáhlo textur, které jsou pro pleť přívětivé a stávají se její druhou vrstvou. Tyto bohatě jemně textury se při aplikaci stávají transcendentálně beztížné a dokonale absorpční. Vrozená krása pokožky, doplněná hedvábným pohodlím, odhaluje neuvěřitelně ohromující SILK SKIN.


Design obalu definující nový luxus

U SENSAI není luxus o nadbytku či přepychu. Jde o to, získat neuvěřitelný zážitek prostřednictvím integrity a kvality produktu. Obal ULTIMATE prošel inovací se záměrem nově zformulovat zážitek z luxusu. Nejedná se pouze o obdiv estetické krásy, ale o celkový dojem, proto byly navrženy jako multi-smyslové produkty. Při manipulaci každý kousek pohodlně padne do ruky, aby navodil pocit klidu a připravil tělo i mysl na VRCHOLNÝ rituál v péči o pleť. Jsme hrdí na to, že vám můžeme představit naše nové, nejmodernější obaly a zveme vás, abyste zažili novou dimenzi luxusu.


ULTIMATE THE LOTION


Vitální kapka k rozkvětu krásy.


Úžasná pleťová voda navrhnutá tak, aby se hned přizpůsobila vaší pleti, kterou intenzivně vyživuje a hydratuje. Mikroemulgovaná, voda je vytvořena tak, aby ji pokožka byla schopna plně přijímat vlnu hydratace. Ošetření s vysokou účinností mikronizuje emulgované molekuly a vytváří texturu, která je bohatá na oleje vyživující pokožku, zároveň jsou vysoce absorbující. Obsažené Koishimaru Silk Infinite a Sakura Eternal Complex, působí přímo na příčiny k viditelnému stárnutí pleti. Pleť, naplněná smyslem pro harmonii, která rozkvétá do své nejčistší krásy SILK SKIN. Pleť zářící vitalitou je připravena na zbývajíc péči řady ULTIMATE a jejího rituálu v péči o pleť.
SENSAI ULTIMATE THE LOTION I 125ml – Jemná voda, která nasytí pokožku hydratací.


SENSAI ULTIMATE THE LOTION II 125ml – Bohatě vyživující voda, která nasytí pokožku hydratací.


Také dostupný: SENSAI ULTIMATE THE LOTION II 75ml


Aplikace: Ráno a večer po očištění pleti naneste přiměřené množství do rukou a aplikujte na celý obličej.


ULTIMATE THE EMULSION

Hedvábně vláčná vyživující emulze


Úžasně lehká a vyživující emulze v sobě spojuje svěžest esence a bohatost oleje. Složení obsahuje jemně emulgované oleje, aby bylo dosaženo luxusní textury, která dodává pokožce pocit pohodlí a dokonalé vyživení. Jako jemný hedvábný závoj, pleť vypadá a působí na dotek pružně a zářivě. Tato emulze, která obsahuje Koishimaru Silk Infinite a Sakuru Eternal Complex, působí na hlavní příčiny viditelného stárnutí pleti. Již při prvním doteku je odhalen skutečný potenciál pleti, která vypadá a je na dotek pevnější, zářivější a jemnější.
SENSAI ULTIMATE THE EMULSION N 100ml


Také dostupná: SENSAI ULTIMATE THE EMULSION N 60ml


Aplikace: Ráno a večer po SENSAI Lotion. Aplikujte do rukou přiměřené množství emulze a naneste na celý obličej.

ULTIMATE THE CREAM

Mistrná formulace pro transformující krásu


Krém obohacený o exkluzivní směs výživných olejů otevírá pleti cestu k hedvábné kráse. Formulováno se zlatým poměrem patentovaných olejů, tím je dosaženo jemné rovnováhy – bohatě vyživující krém, jehož textury mají hedvábně hladký dotek. Koishimaru Silk Infinite a Sakura Eternal Complex působí na hlavní příčiny viditelného stárnutí pleti. Od prvního doteku pleť vypadá a na dotek působí pevnější, hladší a vyzařující vnitřní světlo. Pleť rozkvétající do nebývalé krásy. Vydejte se na cestu k SILK SKIN a dopřejte vaši pleti péči jako nikdy předtím.
SENSAI ULTIMATE THE CREAM N 40ml


Také dostupný: SENSAI ULTIMATE THE CREAM N 40ml (NÁPLŇ)


Také dostupný: SENSAI ULTIMATE THE CREAM N 15ml


Aplikace: Ráno a večer po nanesení pleťové vody SENSAI použijte přiloženou špachtličku a aplikujte přiměřené množství na ruce a naneste na celý obličeje.

NÁŠ ZÁVAZEK K UDRŽITELNOSTI U VŠECH NOVÝCH PRODUKTŮ ULTIMATE

  • Extrakt z květů/listů/stonků Geranium Thunbergii pochází z bylin pěstovaných na farmách zaměřených na recyklaci.

  • Glycosyl Trehalose fermentovaná složka pochází z mikroorganismů.

  • Balení je částečně vyrobeno z recyklovaného skla.

  • Výplňový materiál je vyroben z netkané textilie rostlinného původu.

  • Vnější karton je vyroben z materiálu certifikovaného FSC, částečně obsahuje bagasu - nedřevěný vláknitý materiál, který je recyklován z odpadu z cukrové třtiny.

Commenti


bottom of page