top of page
2023-silky-banner-980x315-pece-o-vlasy.jpg

HAIR CARE SERIES

Exkluzivní vlasová péče

Přípravky SENSAI HAIR CARE jsou obohaceny vzácným hedvábím a perlami, které pomáhají odstranit četné známky poškození vlasů.

Posilující složení, jehož základem je extrakt ze sójových bobů, vyživuje každý pramen vlasů a zvyšuje jeho objem. Vlasy jsou pak nadýchané a pyšní se luxusním vzhledem. Doporučen pro vlasy, kterým chybí objem. Nanášejte na mokré vlasy. Důkladně opláchněte.

VOLUMISING SHAMPOO

volumising_shampoo_L.jpg
250 ml

Vyživující složení s extraktem z ženšenu zabraňuje úbytku vlhkosti, a vlasy jsou tak hladké a bohaté. Doporučen pro suché vlasy bez života. Nanášejte na mokré vlasy. Důkladně opláchněte.

MOISTURISING SHAMPOO

moisturising_shampoo_L.jpg
250 ml

Zvlhčující kondicionér s extraktem z mateří kašičky, který vlasy vyživuje a zjemňuje, přičemž na nich nezanechává žádné zbytky. Doporučen pro poškozené vlasy bez života. Nanášejte na umyté mokré vlasy. Důkladně opláchněte.

BALANCING HAIR CONDITIONER

balancing_hair_conditioner_L.jpg
250 ml

Vyživující maska s extraktem z deseti orientálních bylin, která nabízí extra péči a obnovu. Vlasy jsou po jejím použití hladké a lesklé. Doporučena pro vážně poškozené vlasy. Nanášejte jednou nebo dvakrát týdně na umyté mokré vlasy. Důkladně opláchněte.

INTENSIVE HAIR MASK

intensive_hair_mask_L.jpg
200 ml
bottom of page