top of page
Masáže těla 3.jpeg

UVOLŇUJÍCÍ A RELAXAČNÍ MASÁŽE A RITUÁLY

Speciální odborná masáž dokáže nejen ulevit od bolesti zad, hlavy, nohou či paží, ale i pohladit na duši a uklidnit mysl. Uvolňující masáž zmírní otoky, napětí a zatuhlost svalů. Aroma masáž pak přináší psychickou úlevu a navozuje příjemnou pohodu.

MANUÁLNÍ  LYMFODRENÁŽ - celková drenáž
ikona-time-25x25.png
90 min.
ikona-cena-25x25.png
2 090 Kč

Odborně provedená manuální drenáž podporuje a posiluje vstřebávací a transportní funkci lymfatického systému. Tím pomáhá k látkové výměně a posílení imunitního systému. Speciální drenáž pomalými kruhovými nebo spirálovými hmaty odvádí mízu do sběrných uzlin. Manuální lymfodrenáž výrazně působí na zlepšení vzhledu pokožky při celulitidě, napomáhá k regeneraci pokožky, zpomaluje stárnutí, Podporuje detoxikaci těla, odplavení odpadních látek. Vhodná při redukci váhy, po úrazu, při ztuhlosti svalů, migréně, po operaci (liposukci).  

REFLEXNÍ LYMFODRENÁŽ
ikona-time-25x25.png
45 min.
ikona-cena-25x25.png
990 Kč

Jemná speciální masáž využívá reflexní plochy na chodidlech – naše tělo je zrcadleno na ploskách a nártech nohou.
Vhodné pro podporu lymfatického systému, detoxikaci organismu, odvodnění a harmonizaci orgánů.

AROMA MASÁŽ – Síla voňavého doteku
ikona-time-25x25.png
90 min.
ikona-cena-25x25.png
2 290 Kč

Aromaterapeutická masáž kombinuje přírodní vlastnosti éterických olejů a léčivou moc masáže – doteku. Je vnímána jako komplexní terapie, která produkuje hluboký a intenzivní účinek na tělesné i duševní zdraví. Tato relaxační luxusní procedura Vám přinese hledané uvolnění od následků stresu a dlouhodobého pracovního zatížení i možnost řešení Vašich obtíží přírodní cestou. Éterické oleje jsou silné a účinné přírodní prostředky, které příznivě ovlivňují psychickou rovnováhu, nervový systém a emoce, pomáhají dodat energii a vitalitu. Neocenitelné jsou v prevenci. Síla vůně a doteku jsou nejtrvalejší ze všech smyslů, které mají schopnost pozitivně ovlivňovat pocity a regenerovat tělo.

Uvolňující masáž chodidel a lýtek
ikona-time-25x25.png
60 min.
ikona-cena-25x25.png
2 490 Kč

Na chodidlech se odráží celé naše tělo. Proto masáž plosek přináší úžasné uvolnění a odplavení bolesti z přetížených částí těla, zbaví pocitu tíhy a únavy nohou. Dodá pocit svěžesti a lehkosti. Masáž je spojena  s peelingem. Při masáži se můžeme zaměřit na podporu toku lymfy, na harmonizaci energetických drah – čaker, na uvolnění ztuhlých svalů v oblasti páteře.

RITUÁL PRO TĚHULKY: Masáž pro Vás i Vaše miminko
ikona-time-25x25.png
60 min.
ikona-cena-25x25.png
1 090 Kč

Masáž je jemná a velmi šetrná. Má blahodárné účinky jak pro nastávající maminku, tak i pro miminko. Díky kvalitním olejům a jemným pomalým hmatům přináší masáž fyzické, psychické i emocionální uvolnění. ​Panenský masážní olej příjemně hydratuje pokožku a předchází tím tvorbě strií. Masáž je vhodná od 4. měsíce těhotenství.

bottom of page