top of page
2023-silky-banner-980x315-make-up-baze.jpg

BÁZE

SENSAI báze představují nové pečující báze, které jemně zahalí pleť do závoje čisté vody a hedvábí, aby pleť hydratovaly, zjemnily a hedvábně rozzářily.

Jedinečný pudrový  make up, který díky konzistenci vypadá jako druhá pokožka. Má dostatečné krytí, ale zároveň pokožka vypadá svěže a poskytuje přirozené zdravé prozáření. Aplikujte střídmě přes make-up bázi, ideálně po rituálu Saho. Total Finish je dostupný v 9 odstínech. Obal COMPACT CASE FOR TOTAL FINISH se prodává zvlášť.

TOTAL FINISH - NÁPLŇ

silky-salon-pudrovy-make-up-produkty.jpg
SPF 10 | 11 g

Pudr lehký jako peříčko splývá s odstíny make-upu pro hedvábný, dokonalý a přirozený vzhled. Lehce naneste přes FLUID FINISH.

LOOSE POWDER (TRANSLUCENT)

loose_powder_translucent_L.jpg
20 g

Nově inovovaný tónující gel se 70% vody a díky tomu neuvěřitelně osvěžující texturou. Hydratační a ochraňující závoj dodá pleti bronzovou barvu a hedvábně jemný výsledek. Naneste na denní krém s make-up bází.

BRONZING GEL

bronzing_gel_n-produkty-500.png
SPF 6 |50 ml

Dokonale lehký pudr pro dokončení líčení. Hydratuje pleť a přitom jí dodává hedvábný vzhled a průsvitnou bronzovou zář, která jakoby vycházela zevnitř. Aplikujte na BRONZING GEL.
2 odstíny

BRONZING POWDER

bronzing_powder_L.jpg
4,6 g

Pudr pro opálený vzhled ve dvou sladěných odstínech, pyšnící se částečkami čtyřiadvacetikarátového zlata a perel pro zářivý vzhled. Oba odstíny se vzájemně doplňují tak, že pleti dodávají tlumený svit s nádechem třpytivého zlata. Pro decentní nalíčení nanášejte na BRONZING GEL. 

1 odstín

DESIGNING DUO BRONZING POWDER

designing_duo_bronzing_powder_L.jpg
4,3 g

Lehký podklad pod Make Up s perleťovými pigmenty, který prozařuje, tónuje a hydratuje pleť. Je skvělým prvním krokem po zajištění dvojí hydratace pleti pomocí lotionu a emulze nebo krému před použitím Make Upu.

GLOWING BASE

glowing-base-l.jpg
SPF 10 | 30 ml

Velmi lehký rozjasňující  Make Up v 8 odstínech hydratuje a rozzáří vaši pleť, kterou dovede k dokonalosti. Dobře protřepejte a aplikujte po nanesení GLOWING BASE pomocí LIQUID FOUNDATION BRUSH.

LUMINOUS SHEERE FOUNDATION

luminous-sheer-foundation-l-odstiny.jpg
SPF 15 | 30 ml

Tento rozjasňující krémový Make Up v 8 odstínech zajistí vaší pleti dokonalou hydrataci, osvěžení a rozzáření spolu s dokonalou krycí schopností. Dobře protřepejte a aplikujte po nanesení GLOWING BASE pomocí LIQUID FOUNDATION BRUSH.

FLAWLESS SATIN FOUNDATION

flawless-satin-foundation-l-odstiny.jpg
SPF 20 | 30 ml

SENSAI make-up, který dodává nádech jemným nuancím sametového hedvábí. Nový dotyk hedvábí s FAWLESS SATIN MOISTURE FOUNDATION, který se dokonale přizpůsobí vaši pleti a zároveň ji plně hydratuje. Nádherný lesk jemného hedvábí dodá vaší pleti svěžest. Jedinečná textura, která zahalí vaši pleť hydratací a dodá ji život. Bohaté složení rozjasní pleť leskem jemného hedvábí. S obsahem pudru rozptylujících světlo, který viditelně koriguje nepravidelnosti pleti. Pro dlouhodobě saténový a bezchybný vzhled.

 

Nanášejte za pomoci štětce LIQUID FOUNDATION BRUSH, který zajistí rovnoměrně hladké nanesení a sjednotí tón vaší pleti.  Před aplikací protřepejte.

 

Dostupné v 9 odstínech.

FLAWLESS SATIN MOISTURE FOUNDATION

silky-flawless-satin-moisture-foundation-odstiny-478x410.jpg
SPF 25 | 30 ml

Tento profesionální štětec k nanášení ILUMINOUS SHAARE FOUNDATION a FLOWLESS SATIN FOUNDATION umožňuje díky své konstrukci dokonalé zapracování Make Upu do pleti a dokončení vašeho líčení s maximálním efektem.

LIQUID FOUNDATION BRUSH

liquid-foundation-brush-l.jpg
-

Tento krémový rozjasňovač pleti dokonale dokončí vaše líčení a zajistí pleti sametový a rozjasněný vzhled. Použijte jako základ pod make Up pro přirozený vzhled nebo jako poslední krok k dokonalému vymodelování vaší tváře.

SUPREME ILLUMINATOR

supreme-illuminator-l-tvar.jpg
4 g

Lehký korektor ve 4 odstínech pro zářivou pleť a jemnější vzhled zakrývá nedokonalosti, dodává rozjasnění a díky svému složení uzamyká hydrataci. Stiskněte dávkovač pro uvolnění tekutiny a použijte do požadované oblasti tváře.

HIGHLIGHTING CONCEALER

highlighting-concealer-l-odstiny.jpg
3,5 ml
bottom of page