top of page

DUAL ESSENCE - novinka v péči o pleť


DUAL ESSENCE Concept - dvoufázový elixír na bázi oleje se složkou esence, která obklopí vaši pleť vlnou hydratace a opět ji rozzáří.

Základem produktu je patentovaná anti-age SENSAI formule v kombinaci s Koishimaru Silk Royal ™ a přírodními oleji. Tato unikátní kombinace opět vyživí a posílí vaši pleť, která bude na první pohled hladší. Hedvábná textura, která se dokonale absorbuje do vaší pleti. Rozzařte a poznejte krásnější pleť na první pohled. První z řady profesionálních “EXPERT” produktů.
Dvě formule v jednom, technologie přinášející výhody oleje a esence v dvoufázové kombinaci. Formule na bázi oleje napomáhá zjemňovat pleť. Druhá fáze – esence - zahalí pleť hloubkovou hydratací a tím dochází i k lepší absorpci účinných látek. Při protřepání se obě látky navzájem promíchají a snadno se aplikují. Pro hedvábně jemnou a osvěženou pleť.


Olivový olej – extrahovaný z plodů olivovníku v nejčistší formě. Plody, které jsou vyzdvihovány zvláčňujícími vlastnostmi.


Extrakt z listů perily – pochází z aromatických bylin pěstovaných na udržitelných farmách zaměřených na recyklaci, které nepoužívají zemědělské chemikálie a chemická hnojiva.

Squalane – pochází z udržitelně pěstované cukrové třtiny. Hydratuje a rozzařuje pleť.


Koishimaru Silk Royal™

Unikátní směs s anti- age účinky. Navržena tak, aby stimulovala pleť k produkci kyseliny hyaluronové ve vrstvách dermis i epidermis. Pro hloubkově hydratovanou pleť. Posiluje ochrannou bariéru pleti, vyrovnává její nerovnosti a zároveň tvorbou AGE* a okysličením pleti minimalizuje známky únavy a stresu.

* Advanced Glycation End Products


Comments


bottom of page