top of page

DOPŘEJTE SI ČAS KLIDU / ČAS KLIDU PRO VAŠI PLEŤ

Jemné objetí hedvábí


V SENSAI věříme, že péče o pleť není jen o dosahování optimálních výsledků, jedná se i o radost a klid ve chvíli, kdy o pleť pečujeme.


Náš nový produkt, který doplnil řadu v péči o pleť EXPERT, COMFORTING BARRIER MASK, v sobě kombinuje péči o pleť a péči samu o sebe. Nový směr pro vaši pleť, krémová maska, která pleť hloubkově vyživuje a zároveň posiluje její ochranou bariéru. Její účinky zmírňují zarudnutí pleti a udržují pleť svěží, jemnou a hydratovanou.

Aplikujte masku na konci vašeho každodenního rituálu v péči o pleť. Jemný dotyk hedvábí vám poskytne okamžitý pocit klidu a pohody.


SENSAI COMFORTING BARRIER MASK

Krémová maska pro jemnou pleť.


Nová cesta pro ochranu a posílení jemné pleti v jedné aplikaci. V dnešní době se naše pleť setkává s environmentálními a jinými stresory, které na ni neblaze působí. Všechny negativní dopady postupem času zanechávají na naši pleti viditelné a nechtěné příznaky únavy, stresu a jemných linií.


Ženy často mají pocit beznaděje při hledání cesty, jak pečovat o jemnou pleť; suchost, zarudnutí, ztráta jemnosti a další jiné nechtěné příznaky, s kterými se setkáváme. Péče o jemnou pleť je náročná, její citlivost a působení negativních faktorů mohou způsobit problémy, které vznikají z mnoha neidentifikovatelných důvodů. Klíčem k udržení zdravé pokožky je vyživování a udržování silné kožní bariéry.


SENSAI Layering Barrier Care využívá přístup, který je nejen jemný, ale také účinný. Jednoduše se aplikuje na konci vaší obvyklé rutiny v péči o pleť. Tato péče posiluje bariérovou funkci pokožky a zlepšuje její přirozenou schopnost zadržovat vlhkost.


Maska pleť vyživuje a napomáhá jí se bránit před vysušením, zarudnutím a ztrátou jemnosti. Krémová textura se jemně aplikuje a s hladkým dotykem vytváří průhledný film uzamykající vlhkost, který je nezbytný pro jemnou pokožku. S vůní hedvábí Koishimaru budou všechny vaše smysly ponořeny do luxusního zážitku a relaxace. Po čase bude vaše pleť jemná, hladká a hydratovaná, jako jemný hedvábný závoj.
Comments


bottom of page