Nabídka péče o tělo

Nabízíme následující služby v péči o tělo

Základní péče o tělo (bez peelingu)

60 min.
1 990 Kč
Značka SENSAI je nejen nenahraditelným pomocníkem v péči o obličej, ale poskytuje také účinné řešení v boji s naším největším nepřítelem dnešní doby, kterým je stres. Největším prostředníkem mezi naším vnitřním světem a okolím je kůže, proto se SENSAI zaměřuje na její důkladné ošetření. Terapie pro tělo vyvinutá dlouhodobým vědeckým výzkumem dává Vašemu tělu novou energii a působí jako očistný rituál pro Vaše smysly. Jako úžasný doplněk této procedury nám slouží jedinečné a účinné produkty pro ošetření kůže, zaměřující se na konkrétní problém a potřebu těla, jakými jsou metabolismus lymfatických cest a následně zpevnění, regenerace, okysličení a správná mikrocirkulace celého kožního systému. Po ošetření SENSAI se probudí skrytý potenciál v každé buňce a dodá jí novou energii a vitalitu.

Kompletní péče o tělo

90 min.
2 490 Kč
Pro intenzivnější účinek této výjimečné péče je třeba zbavit tělo odumřelých buněk, které ulpívají na povrchu naší kůže. Zamilujete si nedílnou součást tohoto ošetření, jedinečný peeling, který poskytne pokožce okamžitou regeneraci a Vašim smyslům dodá pocit uvolnění a relaxace. Dále toto ošetření zahrnuje celkovou masáž těla SENSAI, jenž příznivě působí na nejzávažnější aspekty našeho každodenního životního stylu.

Kompletní péče o tělo a obličej

120 min.
4 190 Kč
Tato péče je jedním z nejlepších způsobů, jak zapomenout na každodenní starosti a ocitnout se v hedvábném světě luxusní značky SENSAI.
Kompletní ošetření těla i obličeje působí na regeneraci celého organismu jako blahodárný očistný rituál. Propojení šetrné péče o obličej, jedinečných produktů a účinné masáže zajišťuje naprostou relaxaci a aktivaci lymfatického systému a procesu regenerace v každém kousku Vašeho těla.

Tělový peeling

45 min.
1 250 Kč
Ošetření těla peelingem, který jemně odstraňuje odumřelé buňky z pokožky a poskytne jí okamžitou regeneraci. Po osprchování následuje ošetření tělovými produkty SENSAI.
 
 

Ceník ošetření                      

© 2015 Silky Salon