Nabídka péče o pleť

Nabízíme následující služby v péči o pleť

Pro Vyčištění - Expres

60 min.
1 490 Kč
Ošetření určené pro mladistvou pleť se sklony k problematice a nevyváženou tvorbou kožního mazu. Spojením unikátního dvojího čištění SENSAI a speciální gelové čistící masky se stává toto ošetření intenzivním, očistným a zklidňujícím rituálem pro Vaši pleť. Poskytuje tedy danému typu pleti veškerou potřebnou péči. Pleť je po ošetření vyčištěná, hydratovaná a připravená k regeneraci v problematických partiích.

SILKY PURIFYING

Pro Vyčištění

90 min.
2 290 Kč
Ideální ošetření pro problematickou pleť se známkami stárnutí. Je tedy zaměřeno na důkladnou očistu pleti, ale poskytuje také prevenci namáhané a stresované pleti. Rituál Saho zaměřen na dvojí čištění a dvojí hydrataci poskytuje veškerou péči zahrnující preventivní a komplexní ošetření pleti. Je zde použitá rozjasňující, čistící maska, která problematickou pleť okamžitě zklidní
a připraví jí na regeneraci v oblastech se sklony ke znečištění a zánětlivým projevům. Zejména závěr této péče je zároveň aromatickou a relaxační terapií, která zanechává pocit hedvábné čistoty, svěžesti a hydratace.

SILKY PURIFYING

Pro Zpevnění a Hydrataci - Expres

60 min.
1 990 Kč
Intenzivní ošetření pro obnovení vitality unavené pleti, které jí vrací plnost a pružnost, redukuje jemné vrásky a dodává pleti mladistvý a zářivý vzhled. Speciální Zpevňující maska zvyšuje kvalitu kolagenu a obsah kyseliny hyaluronové a použití zpevňujícího papíru umocňuje vypnutí pleti. Výjimečná masáž SENSAI dokonale zlepší krevní oběh, zvyšuje energetickou účinnost ošetření a podporuje její rychlou regeneraci. Zklidňující vůně patentovaného Aromatického komplexu III Vám zajistí po celou dobu ošetření smyslný pocit relaxace.

CELLULAR PERFORMANCE

Pro Zpevnění a Hydrataci

90 min.
2 690 Kč
Intenzivní ošetření pro obnovení vitality unavené pleti, které jí vrací plnost a pružnost. Redukuje jemné vrásky v obličeji i dekoltu a dodává pleti mladistvý a zářivý vzhled. Speciální Zpevňující maska zvyšuje kvalitu kolagenu a obsah kyseliny hyaluronové a použití zpevňujícího papíru umocňuje vypnutí pleti. Výjimečná masáž SENSAI dokonale zlepší krevní oběh, zvyšuje energetickou účinnost ošetření a podporuje její rychlou regeneraci. Zklidňující vůně patentovaného Aromatického komplexu III Vám zajistí po celou dobu ošetření smyslný pocit relaxace. Vaše pokožka se bude cítit zcela oživená, pružná, s viditelným zpevněním a pocitem hluboké hydratace. Závěrečný rituál tohoto ošetření Vás přenese veškerými smysly do hedvábného světa SENSAI.

CELLULAR PERFORMANCE

Pro Rozjasnění

90 min.
2 490 Kč
Účinné ošetření matné pleti bez jasu. Vrací záři unavené pokožce, obnovuje její ztracenou vitalitu a svěžest.
Speciální Rozjasňující maska mění unavenou a matnou pleť v zářivou a jasnou, minimalizuje tmavé kruhy, skvrny v důsledku stárnutí. Masáž SENSAI podporuje odplavování škodlivých toxinů a poskytuje pleti pocit úlevy, prokrvení a následného projasnění.
Díky molekulám císařského japonského hedvábí Koishimaru obsaženého v každém z našich produktů, bude Vaše pleť v okamžiku prozářená a plná života.

CELLULAR PERFORMANCE

Pro Vypnutí

90 min.
2 990 Kč
Intenzivní péče se speciálním zaměřením na povadlé kontury obličeje. Rituál Saho, nadčasová 3D vypínací maska a unikátní, účinná masáž, zajistí okamžité zpevnění pokožky. Toto ošetření podporuje rychlou aktivaci tvorby kolagenu a elastinu v pleti obličeje i dekoltu a zpomalení jejího biologického procesu stárnutí. Závěrečný relaxační rituál pomocí speciálních produktů s vysokou koncentrací jemného japonského hedvábí, zajistí Vaší pleti okamžitou jemnost, vyhlazení a dokonalý vzhled.

CELLULAR PERFORMANCE

Proti Vráskám

90 min.
3 490 Kč
Hloubkové ošetření, určené pro zralejší pleť, je zaměřeno na intenzivní vyhlazení vrásek a probuzení okamžité regenerace pleti. Poskytuje také velmi šetrnou a účinnou péči unavené pleti, která vyžaduje individuální ošetření. Speciální masky, pečlivě vybrané dle stavu a typu Vaší pleti, bojují proti viditelným známkám stárnutí, pomáhají účinně vyplnit vrásky zevnitř a poskytují detoxikaci namáhané a unavené pleti na obličeji a krku. Během ošetření pracují speciální aktivní složky těchto unikátních produktů v pokožce, které jsou vysoce účinné při podpoře syntézy kolagenu ve fibroblastech a odbourání katecholaminu (stresového hormonu) z každé buňky pro okamžitý a trvalý efekt. Díky kombinaci technologií a sofistikovaných relaxačních technik tohoto výjimečného ošetření budete mít pocit nekonečného odpočinku a vitality. Na pleti jsou ihned vyhlazeny jemné vrásky a Vaše pleť má tak okamžitě zářivý a mladistvý vzhled.

CELLULAR PERFORMANCE

Extra Intenzivní ošetření

90 min.
3 990 Kč
Intenzivní terapie k uvolnění a relaxaci pro dosažení energičtější a revitalizované pleťi, za použití Extra Intensive řady. Při ošetření aplikujeme naši prestižní EXTRA INTENSIVE MASK originální masážní technikou, která léčí mysl, pleť a tělo a současně přináší pleti pevnost a zářivost.

CELLULAR PERFORMANCE

Luxusní ošetření Ultimate

120 min.
4 690 Kč
Díky dlouholetým vědeckým výzkumům značka SENSAI vyvinula prvotřídní a nejluxusnější řadu Ultimate. Tato unikátní řada poskytuje nadčasový a jedinečný zážitek z terapie zahrnující komplexní péči a to nejlepší z technologie SENSAI. Dokáže se přizpůsobit potřebám pleti bez rozdílu věku. Produkty obsahují Sakura Eternal komplex, který pomáhá dodat pleti bezchybný vzhled, a jsou prodchnuté příjemnou, svěží květinovou vůní připomínající Sakuru v plném květu. Ošetrení Ultimate je zaměřeno na hluboké vrstvy pokožky a probudí tak její celkovou regeneraci. Spojením výjimečných patentovaných textur a technologií se budete cítit jako znovuzrození. Hedvábný dotek luxusní dvouhodinové péče Ultimate navrací Vaši pleť zpět v čase.

ULTIMATE

Intenzivní ošetření očí

30 min.
1 190 Kč
Jedná se o koncentrovaný doplněk ošetření proti vráskám, pro povislou pleť, s tmavými kruhy pod očima a dalšími příznaky stárnutí očního okolí jako nejvíce citlivé oblasti obličeje. Obnoví svěží, mladistvý vzhled, a vymaže působení času.

Základní ošetření pleti pro muže

60 min.
1 990 Kč
Nabízíme stejnou škálu ošetření obličeje také pro muže. Naše ošetření zahrnuje veškerou potřebnou péči včetně čištění, které je zapotřebí zejména pro mužskou pleť a jehož výsledkem je čistá a hladká pleť.

Relaxační ošetření proti vráskám pro muže

80 min.
2 490 Kč
Intenzivní ošetření proti vráskám pro stárnoucí, unavenou pleť s nezbytnou speciální péčí. Speciální maska proti vráskám pomáhá účinně vyplnit vrásky zevnitř, posiluje unavenou pleť na obličeji a krku, pomáhá redukovat jemné vrásky a dodává pleti mladistvější a zářivější vzhled. Během ošetření pracují speciální aktivní složky této unikátní masky v pokožce, které jsou vysoce účinné při podpoře syntézy kolagenu ve fibroblastech pro plnější, mladistvější a zářivější pleť.
 
 

Ceník ošetření                      

© 2015 Silky Salon